Deze producten behoren tot het standaardassortiment van onze winkel in Bornem. In principe vindt u ze steeds in de winkel tenzij ze tijdelijk uitverkocht zijn.

Champagne Bernard Brémont Élégence Rosé Grand Cru 75cl

Een elegante en droge roséchampagne die zich kenmerkt door een prachtige zalmroze tint met reflecties in de kleur van frambozen, en aroma's van aardbei en kers, verweven met een vleugje gedroogde bloemen.

Champagne Bernard Brémont Évidence Brut Grand Cru 75cl

Deze verfijnde champagne, samengesteld met pinot noir en chardonnay, is perfect voor elke gelegenheid. Deze Grand Cru combineert levendige bubbels met subtiele tonen van witte bloemen, citrus, wit fruit en een hint van geroosterde nuances.

Champagne Bernard Brémont Évidence Demi-Sec Grand Cru 75cl

Deze iets zoetere champagne op basis van pinot noir en chardonnay heeft subtiele aroma's van citrus, gele vruchten, gekonfijt fruit en andere zoetigheden die worden versterkt door een vleugje frisheid.

Champagne Bernard Brémont Évidence Extra-Brut Grand Cru 75cl

Zeer droge champagne waarin de subtiliteit en mineraliteit van pinot noir uit Ambonnay op een verfrissende manier tot zijn recht komt. Deze champagne werd in 2022 gelanceerd en is ideaal als aperitief.

Uitgeschonken Bersalis Tripel in bijhorend glas

Goudgeel blond bier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 9,5%. Dit blond bier met verfrissend aroma van citrus en mout is gemaakt met gerst- en tarwemout.

Bevroren shotglazen in gebruik

Bij ons kunt u bevroren shotglazen verkrijgen, ook wel bekend als ice shots. Ideaal voor winterbars, feestjes en catering, waar u net dat beetje extra wilt geven aan uw gasten. Bevroren shotglazen zijn ecologisch en voorkomen afval.

Uitgeschonken Bitburger Premium Pils in bijhorend glas

Populair Duits pilsbier van lage gisting met een alcoholgehalte van 4,8%. Deze zuivere goudblonde pils uit de Eifel wordt gebrouwen met de beste ingrediënten volgens het eeuwenoude ‘Reinheitsgebot’.

Uitgeschonken Black Fuel in bijhorend bierglas

Sterk donker quadrupelbier van hoge gisting. Dit zeer donkere streekbier heeft een alcoholgehalte van 9% en aroma's van banaan en zwart fruit.

Uitgeschonken Blanche de Namur Rosée in bijhorend bierglas

Zomers niet te zoet roze fruitbier van hoge gisting met een alcoholgehalte van slechts 3,4%. Deze lichtgesluierde dorstlesser bevat natuurlijk frambozensap.

Blinde Mol uitgeschonken in bijhorend glas

Goudblond bier van hoge gisting. Dit bier met een alcoholpercentage van 6,5% wordt sinds 2012 gebrouwen door Brouwerij Maenhout in Pittem.