Deze producten behoren tot het standaardassortiment van onze winkel in Bornem. In principe vindt u ze steeds in de winkel tenzij ze tijdelijk uitverkocht zijn.

Gevuld glas Bronzen Baron Blond naast flesje

Kruidig bier met bittere toetsen en hergisting op fles. Dit helder goudblond speciaalbier van 7,5% heeft een prachtige witte schuimkraag.

Bronzen Baron Premium 5 flesje naast gevuld glas

Zacht bier met een lichtzure toets en hergisting op fles. Dit zuiver goudblond speciaalbier van 5,5% heeft een fraaie witte schuimkraag.

BRU natuurlijk lichtbruisend is een licht parelend natuurlijk mineraalwater dat na een reis van 40 tot 60 jaar in het Ardense dorpje Stoumont uit de bron vloeit. Dit lichtbruisend water is verkrijgbaar in volgende verpakkingen:

  • 8x50cl pet
  • 6x1L glas
  • 6x1,25L pet

BRU niet-bruisend is een natuurlijk mineraalwater dat na een reis van 40 tot 60 jaar in het Ardense dorpje Stoumont uit de bron vloeit. Dit plat water is beschikbaar in:

  • 6x1L glas
Uitgeschonken Brugge Tripel in bijhorend glas

Brugs zwaar goudblond stadsbier van hoge gisting met een alcoholpercentage van 8,7%. Deze tripel bouwt verder op de middeleeuwse traditie van het gebruik van ‘gruut’.

Uitgeschonken Brugs in bijhorend glas

Klassiek witbier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 4,8%. Dit lichtgele tarwebier ontstond in de jaren 80 bij het voormalige Brouwerij De Gouden Boom.

Uitgeschonken blonde Brugse Zot in bijhorend Brugse-Zotglas

Evenwichtig doordrinkbier uit Brugge met een stevige schuimkraag. Dit bier ontleent zijn naam aan de bijnaam die de Bruggelingen kregen in een middeleeuwse legende.

Uitgeschonken bruine Brugse Zot in bijhorend Brugse-Zotglas

Donker bijna robijnrood bruin bier op basis van zes mouten. Dit bier ontleent zijn naam aan de bijnaam die de Bruggelingen kregen in een middeleeuwse legende.

Bush Amber uitgeschonken in Bushglas met flesje ernaast

Gefilterd en kristalhelder amberkleurig bier van hoge gisting dat Brouwerij Dubuisson al sinds 1933 op de markt brengt. Daardoor is dit één van de oudste Belgische speciaalbieren.

Bush de Noël uitgeschonken in Bushglas met flesje ernaast

Amberkleurig gefilterd kerstbier van hoge gisting dat Brouwerij Dubuisson in 1991 lanceerde. Door de langdurige hergisting krijgt deze gerstewijn een alcoholgehalte van 12%.