Deze producten behoren tot het standaardassortiment van onze winkel in Boom. In principe vindt u ze steeds in de winkel tenzij ze tijdelijk uitverkocht zijn.

Uitgeschonken donkere Grimbergen in bijhorend kelkglas

Zoet-bitter dieprood abdijbier van hoge gisting met een stevige schuimkraag. Het is een ‘Erkend Belgisch Abdijbier’ met een alcoholgehalte van 6,5%.

Uitgeschonken Grimbergen Hop Karakter in bijhorend kelkglas

Karaktervol blond abdijbier van hoge gisting met hergisting op fles. Het alcoholpercentage van dit ‘Erkend Belgisch Abdijbier’ met witte schuimkraag is 8%.

Uitgeschonken Grimbergen Tripel in bijhorend kelkglas

Pittig okerblond abdijbier van hoge gisting met nagisting op fles. Het is een ‘Erkend Belgisch Abdijbier’ met een alcoholgehalte van 9% en een witte schuimkraag.

Uitgeschonken Grimbergen Winter in bijhorend kelkglas

Warm roodbruin winterbier van hoge gisting met een prachtige schuimkraag. Dit ‘Erkend Belgisch Abdijbier’ met een alcoholgehalte van 6,5% werd de eerste keer gebrouwen in 2012.

Gulden Draak in een bijhorend bierglas naast het witte bierflesje

Donkere tripel met een karamelkleurige schuimkraag. Het is vernoemd naar het vergulde beeld dat al meer dan 6 eeuwen de top van het Gentse Belfort siert.

Gulden Draak 9000 Quadruple in een bijhorend bierglas naast bierflesje

Donker bier met een diepgouden amberkleur en een karamelkleurige schuimkraag. Dit bier ontstond 25 jaar na Gulden Draak.

Uitgeschonken Hapkin in bijhorend bierglas

Sterk blond bier van hoge gisting met een romige schuimkraag. Dit krachtig blond bier heeft een alcoholgehalte van 8,5%. De naam verwijst naar Boudewijn VII, bijgenaamd ‘Hapkin’ of ‘met de bijl’.

Hépar is een natuurlijk mineraalwater met een hoog gehalte mineralen waaronder 31% van de dagelijks aanbevolen hoeveelheid magnesium. Dit water is verkrijgbaar in:

  • 6x1L pet
Uitgeschonken Hoegaarden in bijhorend Hoegaardenglas

Troebel witgeel witbier van hoge gisting. Deze dauwfrisse dorstlesser met een alcoholgehalte van 4,9% heeft een recept waarvan de geschiedenis teruggaat tot 1445.

Uitgeschonken Hoegaarden Rosée in bijhorend Hoegaardenglas

Sprankelend en lichtzoet roze fruitbier van hoge gisting. Deze fruitige dorstlesser met een alcoholgehalte van slechts 3% heeft een zachtbittere toets.