Deze producten behoren tot het standaardassortiment van onze winkel in Heist-op-den-Berg. In principe vindt u ze steeds in de winkel tenzij ze tijdelijk uitverkocht zijn.

Uitgeschonken Barbãr Bok in Barbãrglas met beugelfles ernaast

Donkerbruin kruidig zoet honingbier van hoge gisting met hergisting op fles. Dit stevige bruine bier heeft een alcoholpercentage van 8% en is gemaakt met mout, zachte tarwe en honing.

Uitgeschonken Bass Pale Ale in bijhorend glas

Vrij zuur amberkleurig Engels degustatiebier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 5%. Bass is een term die gebruikt word als merknaam voor verschillende Engelse biersoorten.

Uitgeschonken Belle-Vue Gueuze in bijhorend glas

Fruitig friszuur geuzebier van spontane gisting met een alcoholgehalte van 5,5%. Deze geuze is een combinatie van zowel jonge als oude lambiek.

Uitgeschonken Belle-Vue Kriek Classique in bijhorend bol glas

Friszuur warmrood fruitbier van spontane gisting met een alcoholgehalte van 5,1%. Dit kriekbier uit het Pajottenland rijpt op houten vaten en op het einde worden zure krieken toegevoegd.

Uitgeschonken Belle-Vue Kriek in bijhorend bol glas

Friszuur robijnrood fruitbier van spontane gisting met een alcoholgehalte van 5,2%. Dit kriekbier uit het Pajottenland rijpt op houten vaten en op het einde worden zure krieken toegevoegd.

Champagne Bernard Brémont Élégence Rosé Grand Cru 75cl

Een elegante en droge roséchampagne die zich kenmerkt door een prachtige zalmroze tint met reflecties in de kleur van frambozen, en aroma's van aardbei en kers, verweven met een vleugje gedroogde bloemen.

Champagne Bernard Brémont Évidence Brut Grand Cru 75cl

Deze verfijnde champagne, samengesteld met pinot noir en chardonnay, is perfect voor elke gelegenheid. Deze Grand Cru combineert levendige bubbels met subtiele tonen van witte bloemen, citrus, wit fruit en een hint van geroosterde nuances.

Champagne Bernard Brémont Évidence Demi-Sec Grand Cru 75cl

Deze iets zoetere champagne op basis van pinot noir en chardonnay heeft subtiele aroma's van citrus, gele vruchten, gekonfijt fruit en andere zoetigheden die worden versterkt door een vleugje frisheid.

Champagne Bernard Brémont Évidence Extra-Brut Grand Cru 75cl

Zeer droge champagne waarin de subtiliteit en mineraliteit van pinot noir uit Ambonnay op een verfrissende manier tot zijn recht komt. Deze champagne werd in 2022 gelanceerd en is ideaal als aperitief.