In onze winkels kunt u natuurlijk Belgisch bier kopen. U vindt in ons ruim assortiment Belgische bieren zeker iets wat u zal smaken.

Uitgeschonken Curtius in bijhorend bierglas

Ongefilterd blond Luiks bier van hoge gisting met hergisting op fles. Deze tripel met een alcoholgehalte van 7% wordt sinds 2012 gebrouwen door de winnaars van de 1e editie van ‘Starter’ op RTBF.

Cuvée des Trolls uitgeschonken in bijhorend glas naast flesje

Strogeel ongefilterd blond bier van hoge gisting. Dit bier met een alcoholgehalte van 7% ontstond in 2000 bij de microbrouwerij ‘ Le Brasse-Temps’ in Louvain-la-Neuve.

De Bie Vélo: flesje en uitgeschonken in glas

Kruidige lichtamberkleurige tripel met een zoet-bitter evenwicht en kruidige toetsen van steranijs, koriander en salie. Een bier met ‘de smaak van de overwinning’.

Uitgeschonken De Graal Blond in passend bierglas

Zacht goudblond bier van hoge gisting met nagisting op fles. Dit drooggehopt bier met een alcoholgehalte van 6,5% wordt sinds 2002 gebrouwen. In 2014 werd het recept aangepast.

Uitgeschonken De Graal Tripel in passend bierglas

Zwaar blond bier van hoge gisting met nagisting op fles. Deze tripel met een warm alcoholgehalte van 9% wordt sinds 2004 gebrouwen met echte Poperingse hop.

De Koperen Markies Blond 8 in glas naast flesje

Zacht en subtiel kruidig bier op basis van drie hopsoorten en zeven granen en mouten. Doorzichtig goudblond speciaalbier van 8% heeft een mooie witte schuimkraag en werd voor het eerst gebrouwen in 2017.

De Koperen Markies Tripel 9 in glas naast flesje

Romig en rijk bier op basis van drie hopsoorten en vijf granen en mouten. Dit helder amberkleurig speciaalbier van 9% heeft een prachtige witte schuimkraag en werd als eerste bier voor het eerst gebrouwen in 2017.

Uitgeschonken blonde Poes in bijhorend bierglas

Zachtbitter blond streekbier van hoge gisting met nagisting op fles. Dit ongefilterd bier heeft een alcoholgehalte van 8% en is gemaakt met twee Belgische hopsoorten.

Uitgeschonken Dead Man's Hand in bijhorend bierglas

Pikzwart stoutbier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 10%. Dit intense bier is de extreme versie van KlevereTien met nog meer koffie- en mokkasmaken.

Uitgeschonken Delirium Argentum in bijhorend slurfglas met roze olifant

Amberrood jubileumbier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 7%. Dit speciaalbier werd gelanceerd in 2014 naar aanleiding van het 25-jarige bestaan van Delirium Tremens.