In onze winkels kunt u natuurlijk Belgisch bier kopen. U vindt in ons ruim assortiment Belgische bieren zeker iets wat u zal smaken.

Bush de Noël uitgeschonken in Bushglas met flesje ernaast

Amberkleurig gefilterd kerstbier van hoge gisting dat Brouwerij Dubuisson in 1991 lanceerde. Door de langdurige hergisting krijgt deze gerstewijn een alcoholgehalte van 12%.

Bush de Nuits uitgeschonken in bierglas met flesje ernaast

Helder amberbier gerijpt op eik met een alcoholpercentage van 13%. Dit bier van hoge gisting is gemaakt op basis van Bush de Noël en eiken bourgognevaten van Nuits-St-Georges.

Bush Blond uitgeschonken in Bushglas met flesje ernaast

Goudblond gefilterd hogegistingsbier dat Brouwerij Dubuisson in 1998 lanceerde ter gelegenheid van de 65ste verjaardag van de Bush Caractère.

Uitgeschonken Cherry Chouffe in glas van Brasserie d'Achouffe

Verrassend fruitbier bomvol aroma's van krieken maar ook met toetsen van aardbei, marsepein en zoete port. Het alcoholpercentage van dit lichtzoete fruitbier is 8%.

Uitgeschonken Chimay Blauw in bijhorend bierglas

Helder donkerbruin trappistenbier met een alcoholpercentage van 9% en een bruincrèmige schuimkraag. Een authentiek trappistenbier dat beter wordt met de jaren.

Uitgeschonken Chimay Goud in bijhorend bierglas

Blond trappistenbier met een alcoholpercentage van 4,8%. Dit Chimaybier werd vroeger enkel gebrouwen voor de kloostergemeenschap, haar gasten en medewerkers.

Uitgeschonken Chimay Rood in bijhorend bierglas

Koperbruin trappistenbier met een alcoholpercentage van 7% en een romige schuimkraag. Dit is het oudste bier van Chimay en wordt al sinds de 19e eeuw gebrouwen door de paters.

Uitgeschonken Chimay Tripel in bijhorend bierglas

Goudblond trappistenbier met een alcoholpercentage van 8%. Deze evenwichtige tripel wordt door de paters sinds 1966 gebrouwen en is fris en hoppig van karakter.

Uitgeschonken Chouffe Soleil in glas van Brasserie d'Achouffe

Ongefilterd blond seizoensbier met een alcoholpercentage van 6%. Dit fris zomerbier heeft fruitige smaken en aroma's van citrusfruit, een vleugje vanille en peper.

Uitgeschonken blonde Ciney in bijhorend glas

Goudblond speciaalbier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 7%. De blonde Ciney zag het levenslicht in 1980 in het gelijknamige Waalse dorpje.