In onze winkels kunt u natuurlijk Belgisch bier kopen. U vindt in ons ruim assortiment Belgische bieren zeker iets wat u zal smaken.

Bronzen Baron Premium 5 flesje naast gevuld glas

Zacht bier met een lichtzure toets en hergisting op fles. Dit zuiver goudblond speciaalbier van 5,5% heeft een fraaie witte schuimkraag.

Uitgeschonken Brugge Tripel in bijhorend glas

Brugs zwaar goudblond stadsbier van hoge gisting met een alcoholpercentage van 8,7%. Deze tripel bouwt verder op de middeleeuwse traditie van het gebruik van ‘gruut’.

Uitgeschonken Brugs in bijhorend glas

Klassiek witbier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 4,8%. Dit lichtgele tarwebier ontstond in de jaren 80 bij het voormalige Brouwerij De Gouden Boom.

Uitgeschonken blonde Brugse Zot in bijhorend Brugse-Zotglas

Evenwichtig doordrinkbier uit Brugge met een stevige schuimkraag. Dit bier ontleent zijn naam aan de bijnaam die de Bruggelingen kregen in een middeleeuwse legende.

Uitgeschonken bruine Brugse Zot in bijhorend Brugse-Zotglas

Donker bijna robijnrood bruin bier op basis van zes mouten. Dit bier ontleent zijn naam aan de bijnaam die de Bruggelingen kregen in een middeleeuwse legende.

Buffalo 1907 in bierglas met fles ernaast

Donkerzwart bier met een alcoholgehalte van 6,5%. Dit bier van hoge gisting heeft een stevige beige schuimkraag en is hergist op fles.

Buffalo Belgian Stout in bierglas met fles ernaast

Vrij zoet donkerbruin stoutbier met een alcoholgehalte van 9%. Dit zoet en koffiebitter bier van hoge gisting heeft een crèmekleurige schuimkraag.

Buffalo Bitter in bierglas met fles ernaast

Kruidig goudblond streekbier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 8%. Dit bitter bier heeft een compacte witte schuimkraag.

Bush Amber uitgeschonken in Bushglas met flesje ernaast

Gefilterd en kristalhelder amberkleurig bier van hoge gisting dat Brouwerij Dubuisson al sinds 1933 op de markt brengt. Daardoor is dit één van de oudste Belgische speciaalbieren.

Bush de Charmes uitgeschonken in bierglas met flesje ernaast

Goudblond bier gerijpt op eik met een alcoholpercentage van 10,5%. Dit bier van hoge gisting is gemaakt op basis van Bush Blond en bourgognevaten van Charmes-Meursalt.