Krachtig blond bier van hoge gisting met hergisting op fles. Het alcoholpercentage van dit ‘Erkend Belgisch Abdijbier’ met mooie witte schuimkraag is 9%.
Waarloos
Deze producten behoren tot het standaardassortiment van onze winkel in Waarloos. In principe vindt u ze steeds in de winkel tenzij ze tijdelijk uitverkocht zijn.
Rood Mechels fruitbier met een laag alcoholgehalte van 3,5%. Uniek is dat het gemaakt werd op basis van witbier, aangelengd met natuurlijk vruchtensap.
Verrassend roodbruin bier van gemengde gisting met een alcoholgehalte van 5%. Het is een sublieme combinatie van bruin Brugs bier van hoge gisting met friszure lambiek uit Itterbeek.
Droog, bitter en blond bier op basis van bleek- en pilsmout en ongemoute tarwe. Het heeft een alcoholgehalte van 9% en werd hergist op fles.
Kruidig bier met bittere toetsen en hergisting op fles. Dit helder goudblond speciaalbier van 7,5% heeft een prachtige witte schuimkraag.
Zacht bier met een lichtzure toets en hergisting op fles. Dit zuiver goudblond speciaalbier van 5,5% heeft een fraaie witte schuimkraag.
BRU natuurlijk lichtbruisend is een licht parelend natuurlijk mineraalwater dat na een reis van 40 tot 60 jaar in het Ardense dorpje Stoumont uit de bron vloeit. Dit lichtbruisend water is verkrijgbaar in volgende verpakkingen:
- 8x50cl pet
- 6x1L glas
- 6x1,25L pet
BRU niet-bruisend is een natuurlijk mineraalwater dat na een reis van 40 tot 60 jaar in het Ardense dorpje Stoumont uit de bron vloeit. Dit plat water is beschikbaar in:
- 6x1L glas
Brugs zwaar goudblond stadsbier van hoge gisting met een alcoholpercentage van 8,7%. Deze tripel bouwt verder op de middeleeuwse traditie van het gebruik van ‘gruut’.
Klassiek witbier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 4,8%. Dit lichtgele tarwebier ontstond in de jaren 80 bij het voormalige Brouwerij De Gouden Boom.