Zoet-bitter dieprood abdijbier van hoge gisting met een stevige schuimkraag. Het is een ‘Erkend Belgisch Abdijbier’ met een alcoholgehalte van 6,5%.
Heist-op-den-Berg
Deze producten behoren tot het standaardassortiment van onze winkel in Heist-op-den-Berg. In principe vindt u ze steeds in de winkel tenzij ze tijdelijk uitverkocht zijn.
Karaktervol blond abdijbier van hoge gisting met hergisting op fles. Het alcoholpercentage van dit ‘Erkend Belgisch Abdijbier’ met witte schuimkraag is 8%.
Pittig okerblond abdijbier van hoge gisting met nagisting op fles. Het is een ‘Erkend Belgisch Abdijbier’ met een alcoholgehalte van 9% en een witte schuimkraag.
Warm roodbruin winterbier van hoge gisting met een prachtige schuimkraag. Dit ‘Erkend Belgisch Abdijbier’ met een alcoholgehalte van 6,5% werd de eerste keer gebrouwen in 2012.
Donkere tripel met een karamelkleurige schuimkraag. Het is vernoemd naar het vergulde beeld dat al meer dan 6 eeuwen de top van het Gentse Belfort siert.
Donker bier met een diepgouden amberkleur en een karamelkleurige schuimkraag. Dit bier ontstond 25 jaar na Gulden Draak.
Sterk blond bier van hoge gisting met een romige schuimkraag. Dit krachtig blond bier heeft een alcoholgehalte van 8,5%. De naam verwijst naar Boudewijn VII, bijgenaamd ‘Hapkin’ of ‘met de bijl’.
Hépar is een natuurlijk mineraalwater met een hoog gehalte mineralen waaronder 31% van de dagelijks aanbevolen hoeveelheid magnesium. Dit water is verkrijgbaar in:
- 6x1L pet
Donkerbruin stoutbier met een alcoholgehalte van 9%. Dit bier van hoge gisting is vernoemd naar Hercule Poirot, de fictieve Belgische detective die volgens sommigen in Ellezelles geboren zou zijn.
Koperblond bitter speciaalbier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 6,5%. Aan dit volmoutbier werden geen kruiden toegevoegd.