Delirium Blond Barrel Aged

Delirium Blond Barrel Aged in glas

Delirium Blond Barrel Aged is een goudblond vatgerijpt bier van 11,5% dat 9 maanden rijpt in eiken bourbonvaten van Buffalo Trace Distillery. Dit exclusieve bier combineert de klassieke fruitige en kruidige basis van Delirium Tremens met een rijke, verwarmende laag van bourboninvloed.

De neus onthult vanille, bourbon, fruitigheid en kruidigheid, aangevuld met een subtiele eikentoets. Delirium Blond Barrel Aged smaakt zacht en vol met bourbon, kruiden, een vleugje turf, amandelen en vanille, waarna een mondverwarmende afdronk met eiktoetsen en een lichte kruidigheid volgt.

Delirium Blond Barrel Aged past bij gerechten met diepgang en spanning. Het versterkt gegrilde eendenborst, lamsstoofpot of tiramisu. De bourbon, vanille en kruidige tonen geven een prachtig accent. Geserveerd tussen 8 en 12 °C is het een ideale tafelgenoot voor winterse gerechten.

Beschikbaarheid