Deze producten behoren tot het standaardassortiment van onze winkel in Boom. In principe vindt u ze steeds in de winkel tenzij ze tijdelijk uitverkocht zijn.

Uitgeschonken blonde Grimbergen in bijhorend kelkglas

Evenwichtig okerblond abdijbier van 6,7% met een dichte, crèmekleurige schuimkraag. Dit volronde bier toont een warme okerkleurige gloed die meteen uitnodigt. De unieke Grimbergengist geeft het die typische fruitige en kruidige rijkdom.

Guinness Special Export in bijhorend glas

Krachtige Irish Stout van 8% die speciaal voor België wordt gebrouwen. Dit donker, romige bier ontstond in 1944 toen John Martin, de oudste Guinness-invoerder ter wereld, een sterkere en zoetere variant vroeg voor de Belgische markt.

Gulden Draak in een bijhorend bierglas naast het witte bierflesje

Donkere tripel met een karamelkleurige schuimkraag. Het is vernoemd naar het vergulde beeld dat al meer dan 6 eeuwen de top van het Gentse Belfort siert.

Uitgeschonken Hellegat Blond in een bijhorend glas

Verfrissend blond bier van 6,5% alcohol, gebrouwen met een royaal aandeel pilsmout. Dit doordrinkbier biedt een subtiele frisheid door koriander en sinaasappelschil. De hoge gisting en hergisting op fles zorgen voor een complexe smaak.

Uitgeschonken Hellegat Bruin in een bijhorend glas

Soepel drinkbaar bruin bier van 6,5% alcohol, gebrouwen met een mix van floraal-kruidige hoppen. Deze hoppen zorgen voor een subtiele, licht gerookte en fris-fruitige afdronk. De hoge gisting en hergisting op fles geven het een rijke en complexe smaak.

Uitgeschonken Hellegat Super Blond in een bijhorend glas

Volmondig blond degustatiebier van 7,5%. Drie soorten mout geven het een kruidig karakter met vanille- en zoethouttonen. Aromatische hoppen zorgen voor een subtiele bitterheid en een fruitige afdronk, wat het bier mooi in balans brengt.

Uitgeschonken Hellegat Tripel in een bijhorend glas

Stevig degustatiebier van 8,5% met krachtige koriander- en sinaasappeltoetsen. De hoge gisting en hergisting op fles zorgen voor een rijke smaak. Deze tripel combineert een volle moutsmaak, intense hoppigheid en een kruidige toets.

Hete Klinke uitgeschonken in bijhorend bierglas

Licht goudblond bier met 6,9% alcohol. Het heeft een zachte, florale toets en een subtiele fruitigheid. Dit verleidelijk blondje is een ode aan de 'sexy topwijven' en valt op door zijn elegante smaak en karakter.

Uitgeschonken Hoegaarden Rosée 0.0 in bijhorend Hoegaardenglas

Sprankelend en lichtzoet roze alcoholvrij fruitbier van hoge gisting dat de volle smaak van het klassieke Hoegaarden Rosée behoudt – maar dan zonder alcohol. Deze fruitige dorstlesser is troebel roze met een zachte witroze schuimkraag.

Uitgeschonken Jupiler in bijhorend ribbeltjesglas

Bitterzachte pils van lage gisting met een alcoholgehalte van 5,2%. Deze toegankelijke Belgische pils wordt gebrouwen in Jupille-sur-Meuse, een deelgemeente van Luik. Dit iconische bier heeft een heldere gouden kleur met een frisse witte schuimkraag.