Amberbieren zijn bieren van hoge gisting met een amberkleurig uitzicht. Donkerdere zwaarder gebrande mouten zorgen voor meer kleur in amberbier.

Uitgeschonken Kwak in origineel Kwakglas

Amberkleurig bier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 8,4%. De 19de-eeuwse herbergier Pauwel Kwak gebruikte het ongewone glas zodat koetsiers het aan hun koets konden hangen.

Uitgeschonken La Trappe Isid'or in bijhorend kelkglas

Amberkleurig Nederlands trappistenbier van hoge gisting met een crèmewitte schuimkraag. Dit bier met een alcoholgehalte van 7,5% werd in 2009 voor het eerst gebrouwen.

Uitgeschonken La Trappe Quadrupel in bijhorend kelkglas

Warm amberkleurig Nederlands trappistenbier van hoge gisting met een crèmewitte schuimkraag. Dit quadrupelbier van 10% werd in 1991 geïntroduceerd.

Uitgeschonken Leffe Radieuse in bijhorend kelkglas

Verfijnd amberkleurig abdijbier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 8,2%. Dit abdijbier voor fijnproevers wordt sinds de jaren 70 gebrouwen.

Leste Amber Tripel naast een gevuld passend glas

Tripel die straalt met zijn betoverende amberkleurige gloed door de harmonieuze mix van lichte en donkere mouten. De gedurfde hopsmaak, doordrenkt met diverse hopvariëteiten, belichaamt elegantie en karakter.

Leste Rooibos naast een gevuld passend glas

Bijzonder amberkleurig bier gemaakt met de Zuid-Afrikaanse plant Rooibos. Het verkwikkende aroma brengt u in Zuid-Afrikaanse sferen. Met een zacht drinkgenot en een uitgebalanceerd alcoholgehalte van 6,5% drukt het sinds 2019 zijn stempel.

OMER. Brut Nature in een bijhorend bierglas naast de bierfles

Koperkleurig droog bier met een laag suikergehalte. Vijf generaties worden gevierd met dit champagnebier met beperkte oplage dat zeker vijf jaar kan worden bewaard.

Paljas IPA (Indian Pale Ale) uitgeschonken met schuimkraag in Paljas-glas

Amberkleurig ‘pale ale’ bier van hoge gisting met 6 hoppen gemaakt in het West-Vlaamse Oostkamp. Het is een evenwichtig bier met aroma's van lychee en passievrucht.

Uitgeschonken Palm in bijhorend glas

Amberkleurig Belgisch bier van slechts 5,2%. Het ontstond aan het begin van de 20e eeuw en is zacht karamellig door een natuurlijke karamelisatie.

Uitgeschonken Palm 0.0 in bijhorend glas

Amberkleurig alcoholvrij bier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 0,0%. Tot januari 2012 heette dit bier ‘Palm Green’ en daarna ook ‘Palm N.A’.