Amberkleurig bier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 8,4%. De 19de-eeuwse herbergier Pauwel Kwak gebruikte het ongewone glas zodat koetsiers het aan hun koets konden hangen.
amberbier
Amberbieren zijn bieren van hoge gisting met een amberkleurig uitzicht. Donkerdere zwaarder gebrande mouten zorgen voor meer kleur in amberbier.
Amberkleurig Nederlands trappistenbier van hoge gisting met een crèmewitte schuimkraag. Dit bier met een alcoholgehalte van 7,5% werd in 2009 voor het eerst gebrouwen.
Warm amberkleurig Nederlands trappistenbier van hoge gisting met een crèmewitte schuimkraag. Dit quadrupelbier van 10% werd in 1991 geïntroduceerd.
Verfijnd amberkleurig abdijbier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 8,2%. Dit abdijbier voor fijnproevers wordt sinds de jaren 70 gebrouwen.
Tripel die straalt met zijn betoverende amberkleurige gloed door de harmonieuze mix van lichte en donkere mouten. De gedurfde hopsmaak, doordrenkt met diverse hopvariëteiten, belichaamt elegantie en karakter.
Bijzonder amberkleurig bier gemaakt met de Zuid-Afrikaanse plant Rooibos. Het verkwikkende aroma brengt u in Zuid-Afrikaanse sferen. Met een zacht drinkgenot en een uitgebalanceerd alcoholgehalte van 6,5% drukt het sinds 2019 zijn stempel.
Koperkleurig droog bier met een laag suikergehalte. Vijf generaties worden gevierd met dit champagnebier met beperkte oplage dat zeker vijf jaar kan worden bewaard.
Amberkleurig ‘pale ale’ bier van hoge gisting met 6 hoppen gemaakt in het West-Vlaamse Oostkamp. Het is een evenwichtig bier met aroma's van lychee en passievrucht.
Amberkleurig Belgisch bier van slechts 5,2%. Het ontstond aan het begin van de 20e eeuw en is zacht karamellig door een natuurlijke karamelisatie.
Amberkleurig alcoholvrij bier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 0,0%. Tot januari 2012 heette dit bier ‘Palm Green’ en daarna ook ‘Palm N.A’.