Zongebruinde IPA met een laag alcoholgehalte van 5% en een licht gebruinde schuimkraag. Zonnig licht amberkleurig bier met bittere hopsmaken dat ideaal is om de dag af te sluiten.
amberbier
Amberbieren zijn bieren van hoge gisting met een amberkleurig uitzicht. Donkerdere zwaarder gebrande mouten zorgen voor meer kleur in amberbier.
Amberkleurig bier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 8,4%. De 19de-eeuwse herbergier Pauwel Kwak gebruikte een speciaal glas zodat koetsiers het aan hun koets konden hangen.
Amberkleurig Nederlands trappistenbier van hoge gisting met een crèmewitte schuimkraag. Dit bier met een alcoholgehalte van 7,5% werd in 2009 voor het eerst gebrouwen.
La Trappe Nillis is het eerste alcoholvrije trappistenbier ter wereld. Dit donker, amberkleurig bier met een witte schuimkraag combineert fruitige en moutige tonen met een aangename bitterheid en een karamelzoete afdronk, waardoor het toegankelijk en vol van smaak is.
Warm amberkleurig Nederlands trappistenbier van hoge gisting met een crèmewitte schuimkraag. Dit quadrupelbier van 10% werd in 1991 geïntroduceerd.
Amberkleurige West Coast India Pale Ale met 6,2% alcohol, gebrouwen sinds 1995 in Californië. Het bier biedt een perfecte balans tussen zoet en bitter, mede dankzij de toevoeging van caramouten die zorgen voor een vleugje karamel.
Verfijnd amberkleurig abdijbier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 8,2%. Dit abdijbier voor fijnproevers wordt sinds de jaren 70 gebrouwen.
Tripel die straalt met zijn betoverende amberkleurige gloed door de harmonieuze mix van lichte en donkere mouten. De gedurfde hopsmaak, doordrenkt met diverse hopvariëteiten, belichaamt elegantie en karakter.
Bijzonder amberkleurig bier gemaakt met de Zuid-Afrikaanse plant Rooibos. Het verkwikkende aroma brengt u in Zuid-Afrikaanse sferen. Met een zacht drinkgenot en een uitgebalanceerd alcoholgehalte van 6,5% drukt het sinds 2019 zijn stempel.
Koperkleurig droog bier met een laag suikergehalte. Vijf generaties worden gevierd met dit champagnebier met beperkte oplage dat zeker vijf jaar kan worden bewaard.