In onze winkels kunt u natuurlijk Belgisch bier kopen. U vindt in ons ruim assortiment Belgische bieren zeker iets wat u zal smaken.

Uitgeschonken Ter Dolen Winter in bijhorend bierglas

Donker dieprood Limburgs abdijbier van hoge gisting met hergisting op fles. Dit winterbier met alcoholpercentage van 9,1% is een ‘Erkend Belgisch Abdijbier’.

Flesje Tipsy naast een gevuld bierglas

Zuur oud bruin bier van hoge gisting met hergisting op fles. Dit bier met alcoholpercentage van 7% werd na meer dan 50 jaar afwezigheid opnieuw gelanceerd door de kleinkinderen van de oorspronkelijke brouwer uit Mortsel.

Flesje Tipsy Gold naast een gevuld bierglas

Kruidige goudblonde tripel van hoge gisting. Dit degustatiebier heeft een alcoholpercentage van 7,5% en werd in 2021 voor het eerst gebrouwen als eerbetoon van de achterkleinzonen aan Jos Hermans

Uitgeschonken Tongerlo PAX in bijhorend kelkglas

Amberkleurig abdijbier van hoge gisting met hergisting op de fles en een romige witte schuimkraag. Dit ‘Erkend Belgisch Abdijbier’ van 7% heeft ook even ‘Tongerlo Winterbier’ geheten.

Uitgeschonken blonde Tongerlo LUX in bijhorend kelkglas

Rijk okerblond abdijbier van hoge gisting met hergisting op de fles en een romige witte schuimkraag. Dit ‘Erkend Belgisch Abdijbier’ van 6,5% wordt sinds 1995 gebrouwen.

Uitgeschonken donkere Tongerlo NOX in bijhorend kelkglas

Rijk donkerbruin abdijbier van hoge gisting met hergisting op de fles en een romige witte schuimkraag. Dit ‘Erkend Belgisch Abdijbier’ heeft een alcoholpercentage van 6,5%.

Uitgeschonken blonde Tongerlo PRIOR in bijhorend kelkglas

Rijk goudgeel blond abdijbier van hoge gisting met hergisting op de fles en een romige witte schuimkraag. Dit ‘Erkend Belgisch Abdijbier’ van 9% wordt sinds 2009 gebrouwen.

Uitgeschonken Triple d'Anvers naast flesje

Goudblonde heldere tripel van 8% op basis van Saaz-Saazhop en met een stevige spierwitte schuimkraag. Een brutaal en uitbundig bier met een heel groot hart.

Uitgeschonken Tripel Kanunnik in passend bierglas

Amberkleurig 4-granenbier met een alcoholgehalte van 8,2%. Dit bier van hoge gisting en hergisting op fles wordt gebrouwen sinds 2011.

Uitgeschonken Tripel Karmeliet in bijhorend bierglas

Authentiek goudgeel driegranenbier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 8,4% en een romige schuimkraag. Deze tripel is gebrouwen volgens een eeuwenoud bierrecept.