In onze winkels kunt u natuurlijk Belgisch bier kopen. U vindt in ons ruim assortiment Belgische bieren zeker iets wat u zal smaken.

Uitgeschonken Mystic Krieken in bijhorend glas

Helderrood kriekbier op basis van witbier. Dit fruitbier met laag alcoholgehalte van 3,5% wordt sinds 2006 gebrouwen en heeft een stijlvolle zalmroze schuimkraag.

Uitgeschonken Mystic Radler in bijhorend glas

Zongeel Radler-bier op basis van witbier en citroen-en limoensap. Dit ‘fietsersbier’ met laag alcoholgehalte van 2,5% wordt sinds 2015 gebrouwen en heeft een witte schuimkraag.

Uitgeschonken N'Ice Chouffe in bierglas van Brasserie d'Achouffe

Ongefilterd sterk bruin winterbier met verleidelijke aroma's van tijm en curaçao en een zachte hopsmaak. Dit bier is hergist op vat en op fles.

Ne Flierefluiter - Westelse Tripel in een bijhorend bierglas naast bierflesje

Goudblond bier van hoge gisting met een alcoholpercentage van 8,5%. Deze tripel met witte schuimkraag werd in 1982 op de markt gebracht.

Ne Flierefluiter Eeuwling in een bijhorend bierglas naast bierflesje

Donker bier van hoge gisting met hergisting op fles. Dit donker bier van 8,5% werd in 2002 gelanceerd om het honderjarige bestaan van het Westelse gemeentehuis te vieren.

Hop! Hop! Hoera! in een bijhorend bierglas naast bierflesje

Dorstlessend blond IPA-bier van hoge gisting met een alcoholpercentage van 5,8%. Sinds 2016 wordt dit drooggehopt bier gebrouwen.

Neuzebier Tripel Blond uitgeschonken met schuimkraag in Neuzebierglas

Fris en fruitig blond bier uit de neus van Limburg. De oudste Limburgse tripel. Bier op basis van zoete sinaasappelschil, herderstasje, paardenbloem, karwij en kaneel.

Neuzebier Tripel Bruin uitgeschonken met schuimkraag in Neuzebierglas

Rijk en fruitig bruin bier uit de neus van Limburg. Ontstaan in 2014 en gemaakt met zoete sinaasappelschil, herderstasje, paardenbloem, karwij, kaneel en kandijsuiker.

OMER. Brut Nature in een bijhorend bierglas naast de bierfles

Koperkleurig droog bier met een laag suikergehalte. Vijf generaties worden gevierd met dit champagnebier met beperkte oplage dat zeker vijf jaar kan worden bewaard.

OMER. Traditional Blond in een bijhorend bierglas naast bierflesje

Goudblond bier met een traditioneel recept op basis van zomergerstemout uit de Loirestreek en 3 aromatische hopsoorten uit Tsjechië, Slovenië en Duitsland.