In onze winkels kunt u natuurlijk Belgisch bier kopen. U vindt in ons ruim assortiment Belgische bieren zeker iets wat u zal smaken.

Paljas Saison biertje uitgeschonken met schuimkraag in Paljas-glas

Lichtblond bier van hoge gisting met hergisting op fles gemaakt in het West-Vlaamse Ruddervoorde (Oostkamp). Dit is een extra fruitig bier met een hoppige citrustoets.

Uitgeschonken Palm in bijhorend glas

Amberkleurig Belgisch bier van slechts 5,2%. Het ontstond aan het begin van de 20e eeuw en is zacht karamellig door een natuurlijke karamelisatie.

Uitgeschonken Palm 0.0 in bijhorend glas

Amberkleurig alcoholvrij bier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 0,0%. Tot januari 2012 heette dit bier ‘Palm Green’ en daarna ook ‘Palm N.A’.

Uitgeschonken Palm Hop Select in bijhorend glas

Hoppig amberbier van hoge gisting met hergisting op fles. Dit koperkleurig IPA-bier met een alcoholgehalte van 6% ontstond in 2011 en wordt gebrouwen met Hallertau Mittelfrüh van eigen kweek.

Uitgeschonken Palm Royale in bijhorend glas

Koperkleurig amberbier van hoge gisting met hergisting op fles. Dit bier met een alcoholgehalte van 7,5% ontstond in 2003. Het werd gemaakt voor de 90e verjaardag van Alfred Van Roy.

Uitgeschonken Passchendaele in bijhorend bierglas

Blond speciaalbier van hoge gisting. Dit bier met een alcoholgehalte van 5,2% werd in 2014 op de markt bracht ter herdenking van de Eerste Wereldoorlog.

Pater Lieven Blond in bierglas met fles ernaast

Bleekblond bier van hoge gisting met hergisting op fles. Dit blonde bier met een alcoholgehalte van 6,5% heeft een fijne witte schuimkraag.

Pater Lieven Bruin in bierglas met fles ernaast

Donkerbruin bier van hoge gisting met hergisting op fles. Dit donker bier met een alcoholgehalte van 6,5% heeft een persistente beige schuimkraag.

Pater Lieven Kerstpater in bierglas met fles ernaast

Diep donkerbruin seizoensbier van hoge gisting met hergisting op fles. Dit kerstbier met een alcoholgehalte van 9% heeft een beige schuimkraag.

Pater Lieven Tripel in bierglas met fles ernaast

Kruidig-bitter amberblond bier van hoge gisting met hergisting op fles. Deze tripel met een alcoholgehalte van 8% heeft een stevige schuimkraag.