Lichtblond bier van hoge gisting met hergisting op fles gemaakt in het West-Vlaamse Ruddervoorde (Oostkamp). Dit is een extra fruitig bier met een hoppige citrustoets.
In onze winkels kunt u natuurlijk Belgisch bier kopen. U vindt in ons ruim assortiment Belgische bieren zeker iets wat u zal smaken.
Amberkleurig Belgisch bier van slechts 5,2%. Het ontstond aan het begin van de 20e eeuw en is zacht karamellig door een natuurlijke karamelisatie.
Amberkleurig alcoholvrij bier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 0,0%. Tot januari 2012 heette dit bier ‘Palm Green’ en daarna ook ‘Palm N.A’.
Hoppig amberbier van hoge gisting met hergisting op fles. Dit koperkleurig IPA-bier met een alcoholgehalte van 6% ontstond in 2011 en wordt gebrouwen met Hallertau Mittelfrüh van eigen kweek.
Koperkleurig amberbier van hoge gisting met hergisting op fles. Dit bier met een alcoholgehalte van 7,5% ontstond in 2003. Het werd gemaakt voor de 90e verjaardag van Alfred Van Roy.
Blond speciaalbier van hoge gisting. Dit bier met een alcoholgehalte van 5,2% werd in 2014 op de markt bracht ter herdenking van de Eerste Wereldoorlog.
Bleekblond bier van hoge gisting met hergisting op fles. Dit blonde bier met een alcoholgehalte van 6,5% heeft een fijne witte schuimkraag.
Donkerbruin bier van hoge gisting met hergisting op fles. Dit donker bier met een alcoholgehalte van 6,5% heeft een persistente beige schuimkraag.
Diep donkerbruin seizoensbier van hoge gisting met hergisting op fles. Dit kerstbier met een alcoholgehalte van 9% heeft een beige schuimkraag.
Kruidig-bitter amberblond bier van hoge gisting met hergisting op fles. Deze tripel met een alcoholgehalte van 8% heeft een stevige schuimkraag.