Brouwer-eigenaar Luc Vermeersch experimenteerde al in 1997 met het brouwen van bier. Toch duurde het tot 2008 tot brouwerij De Leite het levenslicht zag. In juni 2021 werden de brouwactiviteiten van Brouwerij Henricus overgenomen.

Paljas Blond met schuimkraag in Paljas-glas met flesje ernaast

Goudblond bier van hoge gisting met hergisting op fles gemaakt in het West-Vlaamse Ruddervoorde. Het heeft een aangename bittere smaak met karakter en een heerlijk fris aroma.

Paljas Bruin met schuimkraag in Paljas-glas met flesje ernaast

Donkerbruin bier van hoge gisting met hergisting op fles gemaakt in het West-Vlaamse Ruddervoorde. Dit bier heeft rijke smaaksensatie met toetsen van chocolade en koffie.

Paljas IPA (Indian Pale Ale) uitgeschonken met schuimkraag in Paljas-glas

Amberkleurig ‘pale ale’ bier van hoge gisting met 6 hoppen gemaakt in het West-Vlaamse Oostkamp. Het is een evenwichtig bier met aroma's van lychee en passievrucht.

Paljas Saison biertje uitgeschonken met schuimkraag in Paljas-glas

Lichtblond bier van hoge gisting met hergisting op fles gemaakt in het West-Vlaamse Ruddervoorde (Oostkamp). Dit is een extra fruitig bier met een hoppige citrustoets.

Tietje in Tietjesglas

Fris en toegankelijk blond bier van 7,5% dat wordt gebrouwen met zorg en positiviteit. Dit hoge-gistingsbier hergist op fles en vormt een prachtige, stevige witte schuimkraag die lang blijft hangen – een lust voor het oog, vooral als het koud wordt geserveerd.

Tietje Alcoholvrij in Tietjesglas

Alcoholvrij blond bier van 0,0% dat de essentie van zijn goudblonde zuster behoudt, inclusief de stevige witte schuimkraag en de frisse, toegankelijke stijl. Dit alcoholvrije bier biedt een volwaardige bierervaring zonder compromis op smaak.