Troebel blond biobier van hoge gisting met hergisting op fles. Dit biologisch bier met een alcoholgehalte van 9% heeft een stevige witte schuimkraag.
In onze winkels kunt u natuurlijk Belgisch bier kopen. U vindt in ons ruim assortiment Belgische bieren zeker iets wat u zal smaken.
Bitter lichtblond streekbier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 6%. Dit bier verwijst naar de ‘Ducasse van Aat’ en ook naar de legende van David en Goliath.
Levendig goudkleurig streekbier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 9%. Dit bier verwijst naar de ‘Ducasse van Aat’ en ook naar de legende van David en Goliath.
Donker robijnkleurig bier van hoge gisting met een witte schuimkraag. Dit bier van 8% is gebrouwen op basis van gerst en maïs.
Donker robijnrood kerstbier van hoge gisting met een witte schuimkraag. Dit winters kerstbier van 8,8% wordt sinds de jaren dertig van vorige eeuw gebrouwen met gerst en maïs.
Amberkleurig bier van hoge gisting met een alcoholpercentage van 8%. Het is gebaseerd op ‘Mechelschen Bruynen’, een traditioneel Mechels bier dat zijn oorsprong zou vinden in 1421.
Donker robijnrood speciaalbier van hoge gisting. Dit bier van 10,5% dat is genoemd naar de gouden munten van Keizer Karel. Het werd in 2002 geherintroduceerd na een 35 jaar lange afwezigheid.
Donker robijnrood speciaalbier van 8,5% dat is genoemd naar de gouden munten van Keizer Karel. Dit Mechelse stadsbier combineert karamelwarmte met de frisheid van een pint.
Goudblond Mechels IPA-bier met een alcoholpercentage van 8%. De naam is een samensmelting van de Mechelse figuur ‘Opsinjoor’ en het woord ‘hop’.
Zwaar goudblond bier met een alcoholgehalte van 10% dat wordt gebrouwen sinds 2008. Dit bier van hoge gisting dat hergist in de fles is vernoemd naar de gouden munten van Keizer Karel.