Amberblond bier met een witte schuimkraag dat sinds 1925 werd gebrouwen in het klooster van de Gentse paters Augustijnen. Sinds 1978 wordt het gebrouwen door Brouwerij Van Steenberge.
Zachtdroog donker speciaalbier met aroma's van rood fruit en subtiel gerookte toetsen van noten en karamel. Z'n smaak is lichtbitter met toetsen van rozijn en chocolade.
Fluweelzacht donkerbruin bier van hoge gisting met hergisting op fles. Het alcoholpercentage van dit ‘Erkend Belgisch Abdijbier’ met stevige crèmekleurige schuimkraag is 7,2%.
Krachtig blond bier van hoge gisting met hergisting op fles. Het alcoholpercentage van dit ‘Erkend Belgisch Abdijbier’ met mooie witte schuimkraag is 9%.
Blonde volmondige meergranentripel van 7,5% die in 2019 werd gecreëerd samen met topchefs. Het ontstond uit de passie voor verfijning en rijke diepgang, met een blend van witbier en tripel als basis. Fluwelen zachtheid gaat samen met aangename verfrissing.
Donkere tripel met een karamelkleurige schuimkraag. Het is vernoemd naar het vergulde beeld dat al meer dan 6 eeuwen de top van het Gentse Belfort siert.
Sterk amberblond bier van hoge gisting met een alcoholpercentage van 10,5%. Dit zware bier is hergist op de fles en heeft een mooie en compacte witte schuimkraag.
Zacht, ongefilterd blond bier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 6,5%. Dit streekbier werd ontwikkeld voor de Feestcommissie Zwijnaarde. Het bier heeft een heldere goudgele kleur met een stevige, witte schuimkraag die lang blijft hangen.