Troebel Belgisch witbier van 4,7% met en kruidig karakter en een frisse smaak. Dit tarwebier op basis van 3 hopsoorten, koriander en sinaasappelschil werd in 2008 gelanceerd.
In onze winkels kunt u natuurlijk Belgisch bier kopen. U vindt in ons ruim assortiment Belgische bieren zeker iets wat u zal smaken.
Ongefilterd donker roodbruin bier van hoge gisting met hergisting op fles. Dit donker speciaalbier met een alcoholgehalte van 8,5% heeft een getinte schuimkraag.
Hoppig blond bier op basis van vlas. Dit blond bier van 6,5% is het eerste ter wereld op basis van vlas. Het is hoppig met frisbittere toetsen en smaken van citrushoppen en vlas.
Verfrissend en soepel drinkbaar blond bier met levendige hop- en citrustoetsen. Dit alcoholvrije brouwsel kenmerkt zich door het gebruik van drie hopsoorten en twee moutvarianten, wat resulteert in een uitgebalanceerde en volle smaak.
Ongefilterd goudblond bier van hoge gisting met hergisting op fles. De naam van dit bier verwijst zowel naar het alcoholgehalte van 5% en de Italiaanse brouwinstallatie.
Ongefilterd goudblond bier van hoge gisting met hergisting op fles. Deze tripel met een alcoholgehalte van 8,5% wordt sinds 2005 gebrouwen. Het is het eerste bier van de brouwerij.
Ongefilterd donkerblond mengbier van gemengde gisting met hergisting op fles. Dit bier met een alcoholgehalte van 7% wordt gemaakt met de tripel van de brouwerij en geuze.
Rijk donkerbruin bier met een prachtige schuimkraag en verfijnd aroma. Dit winterbier combineert drie soorten mout en twee soorten hop. De toevoeging van zoethout en steranijs zorgt voor een uitgebalanceerd smaakpalet.
Wazig amberblond bier van hoge gisting. Deze blonde tripel met een alcoholgehalte van 7,5% wordt sinds 1998 gebrouwen en heeft een volle schuimkraag.
Donkerbruin trappistenbier van 7% dat hergist op de fles. Al sinds 1856 brouwt men in Westmalle een donker maaltijdbier waarvan in 1926 de ingrediënten werden verdubbeld.