Brouwerij Bosteels

Lichtblond champagnebier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 11,5%. Dit fris bier wordt net als champagne gemaakt volgens de méthode traditionnelle.

Amberkleurig bier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 8,4%. De 19de-eeuwse herbergier Pauwel Kwak gebruikte het ongewone glas zodat koetsiers het aan hun koets konden hangen.