Troebel zacht en smeuïg witbier van hoge gisting. Dit geelgekleurd tarwebier heeft een alcoholgehalte van slechts 4,5% en is vernoemd naar een 14e-eeuwse schoonheid.
witbier
Wilt u witbier kopen? Dan vindt u bij ons zeker uw gading. Witbier wordt gemaakt van tarwe en is dan ook bekend als tarwebier. Andere synoniemen zijn Weißbier, Weizenbier en bière blanche.
Zomers niet te zoet roze fruitbier van hoge gisting met een alcoholgehalte van slechts 3,4%. Deze lichtgesluierde dorstlesser bevat natuurlijk frambozensap.
Klassiek witbier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 4,8%. Dit lichtgele tarwebier ontstond in de jaren 80 bij het voormalige Brouwerij De Gouden Boom.
Alcoholvrij troebel goudgeel bier dat wordt gebrouwen in Erding nabij München in Duitsland. Dit alcoholvrij isotoon bier bevat minder dan 0,5% alcohol.
Troebel Duits tarwebier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 5,3%. Dit Weizenbier, of ook wel Weißbier genoemd, wordt gebrouwen in Erding nabij München in Duitsland.
Troebel witgeel witbier van hoge gisting. Deze dauwfrisse dorstlesser met een alcoholgehalte van 4,9% heeft een recept waarvan de geschiedenis teruggaat tot 1445.
Troebel witgeel witbier van hoge gisting. Deze verkoelende dorstlesser met dezelfde smaak als het origineel bevat geen alcohol en werd gelanceerd in 2011.
Troebel roze Radler-witbier verrijkt met natuurlijk agrumsap. Dankzij z'n erg lage alcoholgehalte van 2% kun je er elk moment van de dag van genieten.
Troebel witgeel Radler-witbier verrijkt met natuurlijk citroen- en limoensap. Dankzij z'n erg lage alcoholgehalte van 2% kun je er elk moment van de dag van genieten.
Sprankelend en lichtzoet roze fruitbier van hoge gisting. Deze fruitige dorstlesser met een alcoholgehalte van slechts 3% heeft een zachtbittere toets.