Wilt u witbier kopen? Dan vindt u bij ons zeker uw gading. Witbier wordt gemaakt van tarwe en is dan ook bekend als tarwebier. Andere synoniemen zijn Weißbier, Weizenbier en bière blanche.

Uitgeschonken Blanche de Namur in bijhorend bierglas

Troebel zacht en smeuïg witbier van hoge gisting. Dit geelgekleurd tarwebier heeft een alcoholgehalte van slechts 4,5% en is vernoemd naar een 14e-eeuwse schoonheid.

Uitgeschonken Blanche de Namur Rosée in bijhorend bierglas

Zomers niet te zoet roze fruitbier van hoge gisting met een alcoholgehalte van slechts 3,4%. Deze lichtgesluierde dorstlesser bevat natuurlijk frambozensap.

Uitgeschonken Brugs in bijhorend glas

Klassiek witbier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 4,8%. Dit lichtgele tarwebier ontstond in de jaren 80 bij het voormalige Brouwerij De Gouden Boom.

Uitgeschonken Erdinger Weissbräu Alkoholfrei in bijhorend halveliterglas

Alcoholvrij troebel goudgeel bier dat wordt gebrouwen in Erding nabij München in Duitsland. Dit alcoholvrij isotoon bier bevat minder dan 0,5% alcohol.

Uitgeschonken Erdinger Weissbräu Weißbier in bijhorend halveliterglas

Troebel Duits tarwebier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 5,3%. Dit Weizenbier, of ook wel Weißbier genoemd, wordt gebrouwen in Erding nabij München in Duitsland.

Uitgeschonken Hoegaarden in bijhorend Hoegaardenglas

Troebel witgeel witbier van hoge gisting. Deze dauwfrisse dorstlesser met een alcoholgehalte van 4,9% heeft een recept waarvan de geschiedenis teruggaat tot 1445.

Uitgeschonken Hoegaarden 0.0 in bijhorend zeshoekig Hoegaardenglas

Troebel witgeel witbier van hoge gisting. Deze verkoelende dorstlesser met dezelfde smaak als het origineel bevat geen alcohol en werd gelanceerd in 2011.

Uitgeschonken Hoegaarden Radler Agrum in bijhorend Hoegaardenglas

Troebel roze Radler-witbier verrijkt met natuurlijk agrumsap. Dankzij z'n erg lage alcoholgehalte van 2% kun je er elk moment van de dag van genieten.

Uitgeschonken Hoegaarden Radler Lemon & Lime in bijhorend Hoegaardenglas

Troebel witgeel Radler-witbier verrijkt met natuurlijk citroen- en limoensap. Dankzij z'n erg lage alcoholgehalte van 2% kun je er elk moment van de dag van genieten.

Uitgeschonken Hoegaarden Rosée in bijhorend Hoegaardenglas

Sprankelend en lichtzoet roze fruitbier van hoge gisting. Deze fruitige dorstlesser met een alcoholgehalte van slechts 3% heeft een zachtbittere toets.