Verkoelend goudblond zomerbier van hoge gisting met een parelwitte schuimkraag. Dit ‘Erkend Belgisch Abdijbier’ met een alcoholgehalte van 6,4% werd de eerste keer gebrouwen in 2016.
In onze winkels kunt u natuurlijk Belgisch bier kopen. U vindt in ons ruim assortiment Belgische bieren zeker iets wat u zal smaken.
Donkere tripel met een karamelkleurige schuimkraag. Het is vernoemd naar het vergulde beeld dat al meer dan 6 eeuwen de top van het Gentse Belfort siert.
Donker bier met een diepgouden amberkleur en een karamelkleurige schuimkraag. Dit bier ontstond 25 jaar na Gulden Draak.
Sterk blond bier van hoge gisting met een romige schuimkraag. Dit krachtig blond bier heeft een alcoholgehalte van 8,5%. De naam verwijst naar Boudewijn VII, bijgenaamd ‘Hapkin’ of ‘met de bijl’.
Ongefilterde Belgische interpretatie van IPA dat subtiele hoptonen met de fruitige volheid van een klassieke IPA combineert. De tropische citrustoets van de dry-hopping brengt zo het beste van zowel Belgische bieren als Brits-Amerikaanse IPA's samen.
Verfrissend blond bier van 6,5% alcohol, gebrouwen met een royaal aandeel pilsmout. Dit doordrinkbier biedt een subtiele frisheid door koriander en sinaasappelschil. De hoge gisting en hergisting op fles zorgen voor een complexe smaak.
Soepel drinkbaar bruin bier van 6,5% alcohol, gebrouwen met een mix van floraal-kruidige hoppen. Deze hoppen zorgen voor een subtiele, licht gerookte en fris-fruitige afdronk. De hoge gisting en hergisting op fles geven het een rijke en complexe smaak.
Donkerrood bier van 8% verrijkt met vers kriekensap. Dit is een volmondig met een romige textuur en een subtiele, licht zure afdronk. Het aroma is zoet en fruitig met tonen van kandijsuiker, mout en een lichte hopbitterheid.
Volmondig blond degustatiebier van 7,5%. Drie soorten mout geven het een kruidig karakter met vanille- en zoethouttonen. Aromatische hoppen zorgen voor een subtiele bitterheid en een fruitige afdronk, wat het bier mooi in balans brengt.
Stevig degustatiebier van 8,5% met krachtige koriander- en sinaasappeltoetsen. De hoge gisting en hergisting op fles zorgen voor een rijke smaak. Deze tripel combineert een volle moutsmaak, intense hoppigheid en een kruidige toets.