Evenwichtig okerblond abdijbier van hoge gisting met een witte schuimkraag. Het is een ‘Erkend Belgisch Abdijbier’ met een alcoholgehalte van 6,7%.
In onze winkels kunt u natuurlijk Belgisch bier kopen. U vindt in ons ruim assortiment Belgische bieren zeker iets wat u zal smaken.
Zoet-bitter dieprood abdijbier van hoge gisting met een stevige schuimkraag. Het is een ‘Erkend Belgisch Abdijbier’ met een alcoholgehalte van 6,5%.
Heerlijk blond abdijbier van hoge gisting met een witte schuimkraag. Het is een ‘Erkend Belgisch Abdijbier’ met een alcoholgehalte van 6,0%.
Sterk goudblond abdijbier van hoge gisting met een witte schuimkraag en hergisting op fles. Dit ‘Erkend Belgisch Abdijbier’ met een alcoholgehalte van 8% bestaat sinds 2008.
Karaktervol blond abdijbier van hoge gisting met hergisting op fles. Het alcoholpercentage van dit ‘Erkend Belgisch Abdijbier’ met witte schuimkraag is 8%.
Gefilterd goudblond lentebier van hoge gisting met een spierwitte schuimkraag. Dit ‘Erkend Belgisch Abdijbier’ met een alcoholgehalte van 7,7% werd de eerste keer gebrouwen in de lente van 2015.
Donker amberkleurig abdijbier van hoge gisting met een gebroken witte schuimkraag. Dit ‘Erkend Belgisch Abdijbier’ met een alcoholgehalte van 10% wordt sinds 1988 gebrouwen.
Fruitig herfstrood abdijbier van hoge gisting met een stevige schuimkraag. Het is een ‘Erkend Belgisch Abdijbier’ met een alcoholgehalte van 6%.
Pittig okerblond abdijbier van hoge gisting met nagisting op fles. Het is een ‘Erkend Belgisch Abdijbier’ met een alcoholgehalte van 9% en een witte schuimkraag.
Warm roodbruin winterbier van hoge gisting met een prachtige schuimkraag. Dit ‘Erkend Belgisch Abdijbier’ met een alcoholgehalte van 6,5% werd de eerste keer gebrouwen in 2012.