Vlaamsche Leeuw Tripel

Vlaamsche Leeuw Tripel is een helder goudblond bier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 8,5%. Het wordt gebrouwen met fijne aromahoppen, waaronder Saaz die helemaal op het einde van het brouwproces wordt toegevoegd, wat zorgt voor een mooi hoparoma.
De aroma's openen zich met zachte mout en geparfumeerde fruitigheid van peren en appeltjes. Vlaamsche Leeuw Tripel smaakt zacht moutig met een lichte zoetheid, een subtiele kruidigheid en een lange, evenwichtige afdronk die het bier vlot en plezierig maakt.
Vlaamsche Leeuw Tripel past perfect bij lichte en verfijnde gerechten zoals gegrilde vis met citroen, asperges op Vlaamse wijze of een salade met fetakaas. De volle body en kruidige toets maken het een ideale match voor hartige en romige smaken. Serveer op 6-8°C.