Donkerblond bier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 8,5%. Dit pittig bier met witte schuimkraag werd hergist op de fles en heeft een smaak die evolueert van zoet naar droog.
Anheuser-Busch InBev
In Leuven werd in 1366 brouwerij Den Hoorn opgericht. Vandaag is AB InBev uitgegroeid tot een van de grootste brouwerijen ter wereld. De hoofdzetel is nog steeds in Leuven.
Bitterzachte pils van lage gisting met een alcoholgehalte van 5,2%. Deze toegankelijke Belgische pils wordt gebrouwen in Jupille-sur-Meuse, een deelgemeente van Luik.
Alcoholvrije pils van lage gisting met een alcoholgehalte van 5,2%. Deze verfrissende Belgische pils wordt gebrouwen in Jupille-sur-Meuse, een deelgemeente van Luik.
Laagalcoholische pils van lage gisting met een beperkt alcoholgehalte van 3,3%. Deze verfrissende Belgische pils wordt gebrouwen in Jupille-sur-Meuse, een deelgemeente van Luik.
Amberkleurig bier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 8,4%. De 19de-eeuwse herbergier Pauwel Kwak gebruikte het ongewone glas zodat koetsiers het aan hun koets konden hangen.
Zacht en subtiel hoogblond abdijbier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 6,6%. Dit ‘Erkend Belgisch Abdijbier’ wordt sinds de jaren 70 gebrouwen.
Eerste Belgische abdijbier zonder alcohol. Dit ‘Erkend Belgisch Abdijbier’ wordt sinds eind 2018 gebrouwen en is daarmee ook het eerste Belgische speciaalbier volledig zonder alcohol.
Scherp en karaktervol diepbruin abdijbier van hoge gisting. Dit ‘Erkend Belgisch Abdijbier’ wordt sinds de jaren 1952 opnieuw gebrouwen en heeft een alcoholgehalte van 6,5%.
Oranjekleurig blond honingbier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 5,5%. Dit ‘Erkend Belgisch Abdijbier’ wordt sinds 2012 gebrouwen.
Verfijnd amberkleurig abdijbier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 8,2%. Dit abdijbier voor fijnproevers wordt sinds de jaren 70 gebrouwen.