In Leuven werd in 1366 brouwerij Den Hoorn opgericht. Vandaag is AB InBev uitgegroeid tot een van de grootste brouwerijen ter wereld. De hoofdzetel is nog steeds in Leuven.

Uitgeschonken Julius in bijhorend bierglas

Donkerblond bier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 8,5%. Dit pittig bier met witte schuimkraag werd hergist op de fles en heeft een smaak die evolueert van zoet naar droog.

Uitgeschonken Jupiler in bijhorend ribbeltjesglas

Bitterzachte pils van lage gisting met een alcoholgehalte van 5,2%. Deze toegankelijke Belgische pils wordt gebrouwen in Jupille-sur-Meuse, een deelgemeente van Luik.

Uitgeschonken alcoholvrije Jupiler 0.0 in bijhorend ribbeltjesglas

Alcoholvrije pils van lage gisting met een alcoholgehalte van 5,2%. Deze verfrissende Belgische pils wordt gebrouwen in Jupille-sur-Meuse, een deelgemeente van Luik.

Uitgeschonken Jupiler Blue in bijhorend ribbeltjesglas

Laagalcoholische pils van lage gisting met een beperkt alcoholgehalte van 3,3%. Deze verfrissende Belgische pils wordt gebrouwen in Jupille-sur-Meuse, een deelgemeente van Luik.

Uitgeschonken Kwak in origineel Kwakglas

Amberkleurig bier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 8,4%. De 19de-eeuwse herbergier Pauwel Kwak gebruikte het ongewone glas zodat koetsiers het aan hun koets konden hangen.

Uitgeschonken blonde Leffe in bijhorend kelkglas

Zacht en subtiel hoogblond abdijbier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 6,6%. Dit ‘Erkend Belgisch Abdijbier’ wordt sinds de jaren 70 gebrouwen.

Uitgeschonken alcoholvrije Leffe Blond 0.0% in bijhorend kelkglas

Eerste Belgische abdijbier zonder alcohol. Dit ‘Erkend Belgisch Abdijbier’ wordt sinds eind 2018 gebrouwen en is daarmee ook het eerste Belgische speciaalbier volledig zonder alcohol.

Uitgeschonken donkere Leffe in bijhorend kelkglas

Scherp en karaktervol diepbruin abdijbier van hoge gisting. Dit ‘Erkend Belgisch Abdijbier’ wordt sinds de jaren 1952 opnieuw gebrouwen en heeft een alcoholgehalte van 6,5%.

Uitgeschonken Leffe Nectar in bijhorend kelkglas

Oranjekleurig blond honingbier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 5,5%. Dit ‘Erkend Belgisch Abdijbier’ wordt sinds 2012 gebrouwen.

Uitgeschonken Leffe Radieuse in bijhorend kelkglas

Verfijnd amberkleurig abdijbier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 8,2%. Dit abdijbier voor fijnproevers wordt sinds de jaren 70 gebrouwen.