Eindejaarsdegustaties

Mensen vieren eindejaarsfeest

Tijdens de eindejaarsperiode is ’t feest bij AsterX Dranken. Onze winkels zijn extra open en op specifieke dagen kunt u vanaf 11u gratis komen proeven.

Kom tijdens de eindejaarsdegustaties gezellig cadeautjes en feestdranken ontdekken en geniet van een sfeervolle ervaring.

Breng naar de degustaties gerust familie of vrienden mee die ook graag komen proeven.

Tot proefs!

Vacature vliegende winkelmedewerker

Vliegende winkelmedewerker gezocht

Update: deze vacature is ondertussen ingevuld maar spontane sollicitaties zijn altijd welkom.

Distilleer je graag alles uit je carrière?

Om onze snelgroeiende drankenhandel verder uit te bouwen, zoeken we een gemotiveerde vliegende winkelmedewerk(st)er. Deze enthousiaste medewerker zal steeds ons team versterken waar nodig (Boom, Bornem, Heist-op-den-Berg of Waarloos).

Voor deze gevarieerde job met veel klantencontact kom je terecht in een familiebedrijf waar mensen belangrijk zijn.

Duvel Distilled

Duvel Distilled in iconische tulpvormige Duvelfles

Alle info over Duvel Distilled waarmee wij u kunnen helpen vindt u op onze website. Bij voorbaat dank om ons niet te bellen of mailen voor een herhaling hiervan.

Binnenkort verwachten we Duvel Distilled 2023 opnieuw in de iconische tulpvormige fles. Gelukkig zal de beschikbaarheid dit keer naar verwachting iets ruimer zijn.

Deze prachtige fles bevat een distillaat van Duvel dat tien jaar heeft gerust op eikenhouten bourbon- en sherryvaten. Tot slot ging het nog even op Siciliaanse marsalavaten voor een sublieme smaak en kleur.

Extra open tijdens feestdagen

Kerstdecoratie voor de feestdagen

Onze winkels in Boom, Bornem, Heist-op-den-Berg en Waarloos zijn tijdens de feestperiode extra open.

Zo heeft u meer kans om rustig eindejaarsgeschenken en dranken voor uw feest te kiezen.

U bent uiteraard ook welkom op andere dagen tijdens de gewone openingsuren van onze winkels!

Wij wensen u fantastische feestdagen en een geweldig nieuwjaar!