Koelkist

Koelkist in metalen frame

Bij Rent Solutions kunt u een koelkist huren voor uw evenement. Onze partner helpt u graag met een oplossing om uw dranken te koelen.

Afmetingen koelkist zonder metalen kader:

  • Hoogte: 105 cm
  • Breedte: 65 cm
  • Lengte: 108 cm

Afmetingen koelkist met metalen kader:

  • Hoogte: 110 cm
  • Breedte: 72 cm
  • Lengte: 111 cm

Dankzij wieltjes onderaan kunt u een lege koelkist makkelijk op zijn plaats rollen. U sluit een koelkist aan op een standaard stopcontact, al dan niet met verlengsnoer. Na 4 tot 6 uur worden uw dranken gekoeld tot 6 °C, de gemiddelde temperatuur van een koelkast. Een koelkist heeft een beschikbare inhoud van 250 liter en een maximaal vermogen van 132 watt.

Als alle standaard koelkisten verhuurd zijn, kunt u een gelijkaardige koelkist krijgen. Bij deze alternatieven kunnen afmetingen, bedrukking en vermogen afwijken.

Belangrijke informatie:

  • Een koelkist is niet geschikt voor het koelen van voeding volgens de gezondheidsnormen. Ze is dus enkel veilig voor het koelen van dranken.
  • In of op deze koelkist mag u geen bakken plaatsen. Zo raakt niets beschadigd.
  • U mag niets kleven aan of schrijven op onze koelkisten. Alle resten zullen worden verwijderd op uw kosten.
  • Verplaats NOOIT een gevulde koelkist. De wieltjes gaan stuk door het gewicht.

U moet de koelkist reinigen na gebruik. Zo kan de volgende huurder genieten van een propere koelkist. Als u de koelkist niet zuiver teruggeeft, betaalt u 20 EUR per koelkist.