In onze winkels kunt u natuurlijk Belgisch bier kopen. U vindt in ons ruim assortiment Belgische bieren zeker iets wat u zal smaken.

Uitgeschonken Mort Subite Gueuze Lambic in bijhorend glas

Fruitig zoetzuur geuzebier van spontane gisting met een alcoholgehalte van 4,5%. Deze geuze is een combinatie van zowel jonge als oude lambiek.

Uitgeschonken Mort Subite Kriek Lambic in bijhorend glas

Robijnrood lichtzuur kriekbier van spontane gisting met een alcoholgehalte van 4%. Dit bier is een combinatie van zowel jonge als 3 jaar oude lambiek en verse krieken.

Uitgeschonken Mort Subite Kriek Lambic Tradition in bijhorend glas

Roodkleurig zuur kriekbier van spontane gisting met een alcoholgehalte van 4,5%. Dit ongefilterd kriekbier heeft een lichtrozige schuimkraag.

Uitgeschonken Mort Subite Oude Gueuze Lambic in bijhorend glas

Friszuur geuzebier van spontane gisting met een alcoholgehalte van 7%. Deze zachte friszure geuze is een combinatie van zowel jonge als oude lambiek.

Uitgeschonken Mort Subite Oude Kriek Lambic in bijhorend glas

Robijnrood zuur kriekbier van spontane gisting met een alcoholgehalte van 6,5%. Dit kriekbier heeft 3 jaar kunnen rijpen op eikenhouten vaten.

Uitgeschonken Mystic Krieken in bijhorend glas

Helderrood kriekbier op basis van witbier. Dit fruitbier met laag alcoholgehalte van 3,5% wordt sinds 2006 gebrouwen en heeft een stijlvolle zalmroze schuimkraag.

Uitgeschonken Mystic Radler in bijhorend glas

Zongeel Radler-bier op basis van witbier en citroen-en limoensap. Dit ‘fietsersbier’ met laag alcoholgehalte van 2,5% wordt sinds 2015 gebrouwen en heeft een witte schuimkraag.

Uitgeschonken N'Ice Chouffe in bierglas van Brasserie d'Achouffe

Ongefilterd sterk bruin winterbier met verleidelijke aroma's van tijm en curaçao en een zachte hopsmaak. Dit bier is hergist op vat en op fles.

Ne Flierefluiter - Westelse Tripel in een bijhorend bierglas naast bierflesje

Goudblond bier van hoge gisting met een alcoholpercentage van 8,5%. Deze tripel met witte schuimkraag werd in 1982 op de markt gebracht.

Ne Flierefluiter Eeuwling in een bijhorend bierglas naast bierflesje

Donker bier van hoge gisting met hergisting op fles. Dit donker bier van 8,5% werd in 2002 gelanceerd om het honderjarige bestaan van het Westelse gemeentehuis te vieren.