Helder parelbruin farobier van spontane gisting met een alcoholgehalte van 4,5%. Dit zoete bier dat al werd gedronken ten tijde van Bruegel wordt sinds 1978 opnieuw gebrouwen.
In onze winkels kunt u natuurlijk Belgisch bier kopen. U vindt in ons ruim assortiment Belgische bieren zeker iets wat u zal smaken.
Donkerroze zoetzuur fruitbier van spontane gisting met een alcoholgehalte van 2,5%. Dit lambiekbier wordt sinds 1980 gebrouwen.
Aangenaam friszoet geuzebier van spontane gisting met een alcoholgehalte van 5%. Deze gefilterde geuze wordt sinds 1978 gebrouwen en is zachter en toegankelijker dan de Oude Gueuze.
Zuurzoet fruitig rood kriekbier van spontane gisting met een alcoholgehalte van 3,5%. Dit licht gesluierd lambiekbier wordt sinds 1979 gebrouwen.
Gelimiteerd goudblond geuzebier van spontane gisting met een alcoholgehalte van 8%. Dit jubileumbier werd in 2022 gelanceerd ter ere van de 200ste verjaardag van de brouwerij.
Helder goudblond geuzebier van spontane gisting met een alcoholgehalte van 6%. Dit geuzebier wordt al sinds 1900 gebrouwen. Het kreeg pas in 1994 de naam ‘Cuvée René’.
Helder robijnrood kriekbier van spontane gisting met een alcoholgehalte van 7%. Dit lambiekbier wordt sinds 1961 gebrouwen en werd tot 2007 kortweg ‘Oude Kriek’ genoemd.
Licht troebel goudblond fruitbier van spontane gisting met een alcoholgehalte van 2,5%. Dit lambiekbier wordt sinds 1987 gebrouwen.
Sterk alcoholisch blond fruitbier van 8%, geïnspireerd door tarotkaarten en hun esoterische betekenis. Dit goudblonde bier verwelkomt je met een prachtige witte schuimkraag en een zwoel aroma van mango, lychee, ananas en rijp exotisch fruit.
Sterk alcoholisch rood fruitbier van 8%, geïnspireerd door tarotkaarten en hun esoterische betekenis. Dit diep robijnrood bier heeft aroma's van sappige bosbessen, zwarte bessen en zoete vlierbessen.