De Koperen Markies zag het levenslicht in 2018 en is vernoemd naar de straat waar de brouwer is gevestigd. In 2020 nam de brouwerij de Esdeepeeken-bieren onder haar hoede. Ze werden herdoopt tot Bronzen Baron.

Gevuld glas Bronzen Baron Blond naast flesje

Kruidig bier met bittere toetsen en hergisting op fles. Dit helder goudblond speciaalbier van 7,5% heeft een prachtige witte schuimkraag.

Bronzen Baron Premium 5 flesje naast gevuld glas

Zacht bier met een lichtzure toets en hergisting op fles. Dit zuiver goudblond speciaalbier van 5,5% heeft een fraaie witte schuimkraag.

De Koperen Markies Blond 8 in glas naast flesje

Zacht en subtiel kruidig bier op basis van drie hopsoorten en zeven granen en mouten. Doorzichtig goudblond speciaalbier van 8% heeft een mooie witte schuimkraag en werd voor het eerst gebrouwen in 2017.

De Koperen Markies Tripel 9 in glas naast flesje

Romig en rijk bier op basis van drie hopsoorten en vijf granen en mouten. Dit helder amberkleurig speciaalbier van 9% heeft een prachtige witte schuimkraag en werd als eerste bier voor het eerst gebrouwen in 2017.