Amberkleurig bier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 8,4%. De 19de-eeuwse herbergier Pauwel Kwak gebruikte het ongewone glas zodat koetsiers het aan hun koets konden hangen.
In onze winkels kunt u natuurlijk Belgisch bier kopen. U vindt in ons ruim assortiment Belgische bieren zeker iets wat u zal smaken.
Pittig goudblond bier van hoge gisting en een naam die verwijst naar de Oude Kwaremont. Het heeft een alcoholgehalte van 6,6% en een stevige witte schuimkraag.
Ongefilterd blond bier met een ingetogen hoppige smaak, fruitige nuances en een vleugje verse koriander. Dit bier is zowel hergist op vat als op fles.
Zacht blond bier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 5,9%. De volledige naam verwijst naar een tragisch verhaal uit 1636 dat zich afspeelde in de bossen van de provincie Luxemburg.
Koper-goudblonde tripel van hoge gisting met een alcoholgehalte van 10%. De naam verwijst naar een tragisch verhaal uit 1636 dat zich afspeelde in de bossen van de provincie Luxemburg.
Goudblonde tripel met een alcoholgehalte van 8,5%. Dit bier van hoge gisting heeft een fijne pareling die zorgen voor een mooie klevende schuimkraag. Het werd voor het eerst gebrouwen in 1989.
Zacht en subtiel hoogblond abdijbier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 6,6%. Dit ‘Erkend Belgisch Abdijbier’ wordt sinds de jaren 70 gebrouwen.
Eerste Belgische abdijbier zonder alcohol. Dit ‘Erkend Belgisch Abdijbier’ wordt sinds eind 2018 gebrouwen en is daarmee ook het eerste Belgische speciaalbier volledig zonder alcohol.
Scherp en karaktervol diepbruin abdijbier van hoge gisting. Dit ‘Erkend Belgisch Abdijbier’ wordt sinds de jaren 1952 opnieuw gebrouwen en heeft een alcoholgehalte van 6,5%.
Oranjekleurig blond honingbier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 5,5%. Dit ‘Erkend Belgisch Abdijbier’ wordt sinds 2012 gebrouwen.