In onze winkels kunt u natuurlijk Belgisch bier kopen. U vindt in ons ruim assortiment Belgische bieren zeker iets wat u zal smaken.

Uitgeschonken Kwak in origineel Kwakglas

Amberkleurig bier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 8,4%. De 19de-eeuwse herbergier Pauwel Kwak gebruikte het ongewone glas zodat koetsiers het aan hun koets konden hangen.

Uitgeschonken Kwaremont in bijhorend bierglas

Pittig goudblond bier van hoge gisting en een naam die verwijst naar de Oude Kwaremont. Het heeft een alcoholgehalte van 6,6% en een stevige witte schuimkraag.

Uitgeschonken La Chouffe in glas van Brasserie d'Achouffe

Ongefilterd blond bier met een ingetogen hoppige smaak, fruitige nuances en een vleugje verse koriander. Dit bier is zowel hergist op vat als op fles.

Uitgeschonken blonde La Corne du Bois des Pendus in bijhorend hoornglas

Zacht blond bier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 5,9%. De volledige naam verwijst naar een tragisch verhaal uit 1636 dat zich afspeelde in de bossen van de provincie Luxemburg.

Uitgeschonken La Corne du Bois des Pendus Triple in bijhorend hoornglas

Koper-goudblonde tripel van hoge gisting met een alcoholgehalte van 10%. De naam verwijst naar een tragisch verhaal uit 1636 dat zich afspeelde in de bossen van de provincie Luxemburg.

Uitgeschonken La Guillotine in bijhorend bierglas

Goudblonde tripel met een alcoholgehalte van 8,5%. Dit bier van hoge gisting heeft een fijne pareling die zorgen voor een mooie klevende schuimkraag. Het werd voor het eerst gebrouwen in 1989.

Uitgeschonken blonde Leffe in bijhorend kelkglas

Zacht en subtiel hoogblond abdijbier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 6,6%. Dit ‘Erkend Belgisch Abdijbier’ wordt sinds de jaren 70 gebrouwen.

Uitgeschonken alcoholvrije Leffe Blond 0.0% in bijhorend kelkglas

Eerste Belgische abdijbier zonder alcohol. Dit ‘Erkend Belgisch Abdijbier’ wordt sinds eind 2018 gebrouwen en is daarmee ook het eerste Belgische speciaalbier volledig zonder alcohol.

Uitgeschonken donkere Leffe in bijhorend kelkglas

Scherp en karaktervol diepbruin abdijbier van hoge gisting. Dit ‘Erkend Belgisch Abdijbier’ wordt sinds de jaren 1952 opnieuw gebrouwen en heeft een alcoholgehalte van 6,5%.

Uitgeschonken Leffe Nectar in bijhorend kelkglas

Oranjekleurig blond honingbier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 5,5%. Dit ‘Erkend Belgisch Abdijbier’ wordt sinds 2012 gebrouwen.