Donkere tripel met een karamelkleurige schuimkraag. Het is vernoemd naar het vergulde beeld dat al meer dan 6 eeuwen de top van het Gentse Belfort siert.
In onze winkels kunt u natuurlijk Belgisch bier kopen. U vindt in ons ruim assortiment Belgische bieren zeker iets wat u zal smaken.
Donker bier met een diepgouden amberkleur en een karamelkleurige schuimkraag. Dit bier ontstond 25 jaar na Gulden Draak.
Sterk blond bier van hoge gisting met een romige schuimkraag. Dit krachtig blond bier heeft een alcoholgehalte van 8,5%. De naam verwijst naar Boudewijn VII, bijgenaamd ‘Hapkin’ of ‘met de bijl’.
Donkerbruin stoutbier met een alcoholgehalte van 9%. Dit bier van hoge gisting is vernoemd naar Hercule Poirot, de fictieve Belgische detective die volgens sommigen in Ellezelles geboren zou zijn.
Koperblond bitter speciaalbier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 6,5%. Aan dit volmoutbier werden geen kruiden toegevoegd.
Troebel witgeel witbier van hoge gisting. Deze dauwfrisse dorstlesser met een alcoholgehalte van 4,9% heeft een recept waarvan de geschiedenis teruggaat tot 1445.
Troebel witgeel witbier van hoge gisting. Deze verkoelende dorstlesser met dezelfde smaak als het origineel bevat geen alcohol en werd gelanceerd in 2011.
Troebel roze Radler-witbier verrijkt met natuurlijk agrumsap. Dankzij z'n erg lage alcoholgehalte van 2% kun je er elk moment van de dag van genieten.
Troebel witgeel Radler-witbier verrijkt met natuurlijk citroen- en limoensap. Dankzij z'n erg lage alcoholgehalte van 2% kun je er elk moment van de dag van genieten.
Fruitig roodbruin bier van hoge gisting met nagisting op fles. Dit kwaliteitsbier met een alcoholgehalte van 8,5% is gemaakt met zwarte mouten en kruiden.