Een verkwikkende en dynamische roséchampagne die beperkt is in oplage. Deze levendige champagne werd in 2023 gelanceerd en combineert pittig citrus met weelderig rood fruit.
Boom
Deze producten behoren tot het standaardassortiment van onze winkel in Boom. In principe vindt u ze steeds in de winkel tenzij ze tijdelijk uitverkocht zijn.
Een elegante en droge roséchampagne die zich kenmerkt door een prachtige zalmroze tint met reflecties in de kleur van frambozen, en aroma's van aardbei en kers, verweven met een vleugje gedroogde bloemen.
Deze verfijnde champagne, samengesteld met pinot noir en chardonnay, is perfect voor elke gelegenheid. Deze Grand Cru combineert levendige bubbels met subtiele tonen van witte bloemen, citrus, wit fruit en een hint van geroosterde nuances.
Deze iets zoetere champagne op basis van pinot noir en chardonnay heeft subtiele aroma's van citrus, gele vruchten, gekonfijt fruit en andere zoetigheden die worden versterkt door een vleugje frisheid.
Zeer droge champagne waarin de subtiliteit en mineraliteit van pinot noir uit Ambonnay op een verfrissende manier tot zijn recht komt. Deze champagne werd in 2022 gelanceerd en is ideaal als aperitief.
Bij ons kunt u bevroren shotglazen verkrijgen, ook wel bekend als ice shots. Ideaal voor winterbars, feestjes en catering, waar u net dat beetje extra wilt geven aan uw gasten. Bevroren shotglazen zijn ecologisch en voorkomen afval.
Populair Duits pilsbier van lage gisting met een alcoholgehalte van 4,8%. Deze zuivere goudblonde pils uit de Eifel wordt gebrouwen met de beste ingrediënten volgens het eeuwenoude ‘Reinheitsgebot’.
Sterk donker quadrupelbier van hoge gisting. Dit zeer donkere streekbier heeft een alcoholgehalte van 9% en aroma's van banaan en zwart fruit.
Troebel zacht en smeuïg witbier van hoge gisting. Dit geelgekleurd tarwebier heeft een alcoholgehalte van slechts 4,5% en is vernoemd naar een 14e-eeuwse schoonheid.
Fruitige goudgele kwaliteitspils van lage gisting met een alcoholgehalte van 5,2%. Deze luxueuze pils heeft geraffineerde aroma's en een smaak met veel cachet.