Donker robijnrood speciaalbier van 8,5% dat is genoemd naar de gouden munten van Keizer Karel. Dit Mechelse stadsbier combineert karamelwarmte met de frisheid van een pint.
bruin bier
Bruin bier krijgt zijn naam door de kleur van deze biersoort. Zowel lichtbruin bier als zwarte stout en alle donkere bieren daartussen zoals dubbel bier vallen onder de noemer bruin bier. Bij ons vindt u natuurlijk een ruime keuze bruine bieren.
Donker robijnrood degustatiebier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 11%. Dit bier is genoemd naar de gouden munten van Keizer Karel en wordt al zo'n 20 jaar gebrouwen.
Donker gelimiteerd speciaalbier. Jaarlijks wordt een nieuw exclusief ‘Indulgence’-brouwsel gemaakt. Bij deze editie wordt het 10-jarig jubileum van Gouden Carolus Hopsinjoor gevierd.
Donker bier verrijkt met whisky en met een alcoholgehalte van 11,7%. Dit bier van hoge gisting is vernoemd naar de gouden munten van Keizer Karel.
Zoet-bitter dieprood abdijbier van hoge gisting met een stevige schuimkraag. Het is een ‘Erkend Belgisch Abdijbier’ met een alcoholgehalte van 6,5%.
Warm roodbruin winterbier van hoge gisting met een prachtige schuimkraag. Dit ‘Erkend Belgisch Abdijbier’ met een alcoholgehalte van 6,5% werd de eerste keer gebrouwen in 2012.
Donkere tripel met een karamelkleurige schuimkraag. Het is vernoemd naar het vergulde beeld dat al meer dan 6 eeuwen de top van het Gentse Belfort siert.
Donkerbruin stoutbier met een alcoholgehalte van 9%. Dit bier van hoge gisting is vernoemd naar Hercule Poirot, de fictieve Belgische detective die volgens sommigen in Ellezelles geboren zou zijn.
Fruitig roodbruin bier van hoge gisting met nagisting op fles. Dit kwaliteitsbier met een alcoholgehalte van 8,5% is gemaakt met zwarte mouten en kruiden.
West-Vlaams donkerbruin bier van hoge gisting met hergisting op de fles. Dit donkerbruin bier met een alcoholgehalte van 7,5% is gebrouwen met 2 hopsoorten en 4 moutsoorten.