Blond bier krijgt zijn naam door de lichte goudgele kleur van deze biersoort. Voor de productie van blonde bieren worden lichte moutsoorten gebruikt. In onze winkels vindt u natuurlijk een ruim assortiment blonde bieren.

Bronzen Baron Premium 5 flesje naast gevuld glas

Zacht bier met een lichtzure toets en hergisting op fles. Dit zuiver goudblond speciaalbier van 5,5% heeft een fraaie witte schuimkraag.

Uitgeschonken Brugge Tripel in bijhorend glas

Brugs zwaar goudblond stadsbier van hoge gisting met een alcoholpercentage van 8,7%. Deze tripel bouwt verder op de middeleeuwse traditie van het gebruik van ‘gruut’.

Uitgeschonken blonde Brugse Zot in bijhorend Brugse-Zotglas

Evenwichtig doordrinkbier uit Brugge met een stevige schuimkraag. Dit bier ontleent zijn naam aan de bijnaam die de Bruggelingen kregen in een middeleeuwse legende.

Buffalo Bitter in bierglas met fles ernaast

Kruidig goudblond streekbier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 8%. Dit bitter bier heeft een compacte witte schuimkraag.

Bush de Charmes uitgeschonken in bierglas met flesje ernaast

Goudblond bier gerijpt op eik met een alcoholpercentage van 10,5%. Dit bier van hoge gisting is gemaakt op basis van Bush Blond en bourgognevaten van Charmes-Meursalt.

Bush Blond uitgeschonken in Bushglas met flesje ernaast

Goudblond gefilterd hogegistingsbier dat Brouwerij Dubuisson in 1998 lanceerde ter gelegenheid van de 65ste verjaardag van de Bush Caractère.

Uitgeschonken Chimay Goud in bijhorend bierglas

Blond trappistenbier met een alcoholpercentage van 4,8%. Dit Chimaybier werd vroeger enkel gebrouwen voor de kloostergemeenschap, haar gasten en medewerkers.

Uitgeschonken Chimay Tripel in bijhorend bierglas

Goudblond trappistenbier met een alcoholpercentage van 8%. Deze evenwichtige tripel wordt door de paters sinds 1966 gebrouwen en is fris en hoppig van karakter.

Uitgeschonken Chouffe Soleil in glas van Brasserie d'Achouffe

Ongefilterd blond seizoensbier met een alcoholpercentage van 6%. Dit fris zomerbier heeft fruitige smaken en aroma's van citrusfruit, een vleugje vanille en peper.

Uitgeschonken blonde Ciney in bijhorend glas

Goudblond speciaalbier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 7%. De blonde Ciney zag het levenslicht in 1980 in het gelijknamige Waalse dorpje.