In onze winkels kunt u natuurlijk Belgisch bier kopen. U vindt in ons ruim assortiment Belgische bieren zeker iets wat u zal smaken.

Uitgeschonken Bel Pils in bijhorend glas

Authentieke luxepils van lage gisting met een alcoholgehalte van 5%. Deze bittere pils op basis van Saazhop bestaat al sinds 1930 maar kreeg pas in 1991 zijn huidige naam.

Uitgeschonken Belle-Vue Gueuze in bijhorend glas

Fruitig friszuur geuzebier van spontane gisting met een alcoholgehalte van 5,5%. Deze geuze is een combinatie van zowel jonge als oude lambiek.

Uitgeschonken Belle-Vue Kriek Classique in bijhorend bol glas

Friszuur warmrood fruitbier van spontane gisting met een alcoholgehalte van 5,1%. Dit kriekbier uit het Pajottenland rijpt op houten vaten en op het einde worden zure krieken toegevoegd.

Uitgeschonken Belle-Vue Kriek in bijhorend bol glas

Friszuur robijnrood fruitbier van spontane gisting met een alcoholgehalte van 5,2%. Dit kriekbier uit het Pajottenland rijpt op houten vaten en op het einde worden zure krieken toegevoegd.

Uitgeschonken Bersalis Tripel in bijhorend glas

Goudgeel blond bier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 9,5%. Dit blond bier met verfrissend aroma van citrus en mout is gemaakt met gerst- en tarwemout.

Uitgeschonken Bière du Corsaire in bijhorend glas

Sterk goudblond bier van hoge gisting met hergisting op fles. Dit bier met een alcoholgehalte van 9,4% wordt sinds 1992 gebrouwen in Melle.

Uitgeschonken Black Fuel in bijhorend bierglas

Sterk donker quadrupelbier van hoge gisting. Dit zeer donkere streekbier heeft een alcoholgehalte van 9% en aroma's van banaan en zwart fruit.

Uitgeschonken Blanche de Namur in bijhorend bierglas

Troebel zacht en smeuïg witbier van hoge gisting. Dit geelgekleurd tarwebier heeft een alcoholgehalte van slechts 4,5% en is vernoemd naar een 14e-eeuwse schoonheid.

Uitgeschonken Blanche de Namur Rosée in bijhorend bierglas

Zomers niet te zoet roze fruitbier van hoge gisting met een alcoholgehalte van slechts 3,4%. Deze lichtgesluierde dorstlesser bevat natuurlijk frambozensap.

Blinde Mol uitgeschonken in bijhorend glas

Goudblond bier van hoge gisting. Dit bier met een alcoholpercentage van 6,5% wordt sinds 2012 gebrouwen door Brouwerij Maenhout in Pittem.