Authentieke luxepils van lage gisting met een alcoholgehalte van 5%. Deze bittere pils op basis van Saazhop bestaat al sinds 1930 maar kreeg pas in 1991 zijn huidige naam.
In onze winkels kunt u natuurlijk Belgisch bier kopen. U vindt in ons ruim assortiment Belgische bieren zeker iets wat u zal smaken.
Fruitig friszuur geuzebier van spontane gisting met een alcoholgehalte van 5,5%. Deze geuze is een combinatie van zowel jonge als oude lambiek.
Friszuur warmrood fruitbier van spontane gisting met een alcoholgehalte van 5,1%. Dit kriekbier uit het Pajottenland rijpt op houten vaten en op het einde worden zure krieken toegevoegd.
Friszuur robijnrood fruitbier van spontane gisting met een alcoholgehalte van 5,2%. Dit kriekbier uit het Pajottenland rijpt op houten vaten en op het einde worden zure krieken toegevoegd.
Goudgeel blond bier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 9,5%. Dit blond bier met verfrissend aroma van citrus en mout is gemaakt met gerst- en tarwemout.
Sterk goudblond bier van hoge gisting met hergisting op fles. Dit bier met een alcoholgehalte van 9,4% wordt sinds 1992 gebrouwen in Melle.
Sterk donker quadrupelbier van hoge gisting. Dit zeer donkere streekbier heeft een alcoholgehalte van 9% en aroma's van banaan en zwart fruit.
Troebel zacht en smeuïg witbier van hoge gisting. Dit geelgekleurd tarwebier heeft een alcoholgehalte van slechts 4,5% en is vernoemd naar een 14e-eeuwse schoonheid.
Zomers niet te zoet roze fruitbier van hoge gisting met een alcoholgehalte van slechts 3,4%. Deze lichtgesluierde dorstlesser bevat natuurlijk frambozensap.
Goudblond bier van hoge gisting. Dit bier met een alcoholpercentage van 6,5% wordt sinds 2012 gebrouwen door Brouwerij Maenhout in Pittem.