Broeder Jacob Tripel

Uitgeschonken Broeder Jacob Tripel in bijhorend kelkglasBroeder Jacob Tripel is een zacht en romig blond bier van hoge gisting met hergisting op fles. Dit bier met een alcoholgehalte van 7,5% wordt gebrouwen sinds 2010.

Het prachtige recept met levende gist en de beste ingrediënten resulteert in een bier voor de bedachtzame genieter. Broeder Jacob Tripel heeft complexe smaken en een licht fruitig aroma met een delicate kruidige toets.

Broeder Jacob Tripel is uiterst geschikt als aperitief bij een filodeeghapje. Het bier is lekker in gerechten als asperges met mousselinesaus, hartige panna cotta met paling en garnalen en een niet zo alledaagse choucroute van de zee. Maak zeker ook eens gebakken zeebaars met lamsoor, zeekraal en mousselinesaus van Broeder Jacob Tripel.

Tags:

Fabrikant: