trappist

Goudblond trappistenbier van hoge gisting. Deze ongefilterde trappist uit Hamont-Achel heeft een alcoholgehalte van 8%. Deze trappist doet denken aan Werstmalle maar is iets zachter van smaak.

Donkerbruin trappistenbier van hoge gisting. Deze donkere trappist uit Hamont-Achel heeft een alcoholgehalte van 8%. De smaak van dit bier is vol en romig.

Helder donkerbruin trappistenbier met een alcoholpercentage van 9% en een bruincrèmige schuimkraag. Een authentiek trappistenbier dat beter wordt met de jaren.

Blond trappistenbier met een alcoholpercentage van 4,8%. Dit Chimaybier werd vroeger enkel gebrouwen voor de kloostergemeenschap, haar gasten en medewerkers.

Koperbruin trappistenbier met een alcoholpercentage van 7% en een romige schuimkraag. Dit is het oudste bier van Chimay en wordt al sinds de 19e eeuw gebrouwen door de paters.

Goudblond trappistenbier met een alcoholpercentage van 8%. Deze evenwichtige tripel wordt door de paters sinds 1966 gebrouwen en is fris en hoppig van karakter.

Herfstrood Oostenrijks trappistenbier van hoge gisting met een alcoholpercentage van 6,9%. Dit roodbruine bier wordt sinds 2012 gebrouwen en is vernoemd naar Benno Stumpf.

Kastanjebruin Oostenrijks trappistenbier van hoge gisting met een alcoholpercentage van 10,5%. Dit donkere diepbruine bier wordt sinds 2012 gebrouwen en is vernoemd naar Gregorius Eisvogel.

Goudgeel Nederlands trappistenbier van hoge gisting met een witte schuimkraag. Waar de blonde La Trappe in 1928 bij de lancering nog een alcoholpercentage had van 4%, is dit nu 6,5%.

Donkerbruin Nederlands trappistenbier van hoge gisting met een ivoorwitte schuimkraag. De donkere La Trappe kwam in de jaren 80 op de markt en heeft een alcoholgehalte van 7%.

Pagina's