Amberkleurig gefilterd kerstbier van hoge gisting dat Brouwerij Dubuisson in 1991 lanceerde. Door de langdurige hergisting krijgt deze gerstewijn een alcoholgehalte van 12%.
In onze winkels kunt u natuurlijk Belgisch bier kopen. U vindt in ons ruim assortiment Belgische bieren zeker iets wat u zal smaken.
Helder amberbier gerijpt op eik met een alcoholpercentage van 13%. Dit bier van hoge gisting is gemaakt op basis van Bush de Noël en eiken bourgognevaten van Nuits-St-Georges.
Goudblond gefilterd hogegistingsbier dat Brouwerij Dubuisson in 1998 lanceerde ter gelegenheid van de 65ste verjaardag van de Bush Caractère.
Verrassend fruitbier bomvol aroma's van krieken maar ook met toetsen van aardbei, marsepein en zoete port. Het alcoholpercentage van dit lichtzoete fruitbier is 8%.
Helder donkerbruin trappistenbier met een alcoholpercentage van 9% en een bruincrèmige schuimkraag. Een authentiek trappistenbier dat beter wordt met de jaren.
Blond trappistenbier met een alcoholpercentage van 4,8%. Dit Chimaybier werd vroeger enkel gebrouwen voor de kloostergemeenschap, haar gasten en medewerkers.
Koperbruin trappistenbier met een alcoholpercentage van 7% en een romige schuimkraag. Dit is het oudste bier van Chimay en wordt al sinds de 19e eeuw gebrouwen door de paters.
Goudblond trappistenbier met een alcoholpercentage van 8%. Deze evenwichtige tripel wordt door de paters sinds 1966 gebrouwen en is fris en hoppig van karakter.
Ongefilterd blond seizoensbier met een alcoholpercentage van 6%. Dit fris zomerbier heeft fruitige smaken en aroma's van citrusfruit, een vleugje vanille en peper.
Goudblond speciaalbier van hoge gisting met een alcoholgehalte van 7%. De blonde Ciney zag het levenslicht in 1980 in het gelijknamige Waalse dorpje.