Bruinrood lentebier met honing en perenstroop uit de streek. Dit bier met een alcoholgehalte van 7,1% werd in 2000 gelanceerd ter gelegenheid van de 50e bloesemwijding.
In onze winkels kunt u natuurlijk Belgisch bier kopen. U vindt in ons ruim assortiment Belgische bieren zeker iets wat u zal smaken.
Helderrood kriekbier van hoge gisting. Dit zoete bier met een alcoholgehalte van 4,5% bestaat sinds 2012 en heeft een rozerode schuimkraag.
Fruitige goudgele kwaliteitspils van lage gisting met een alcoholgehalte van 5,2%. Deze luxueuze pils heeft geraffineerde aroma's en een smaak met veel cachet.
Goudblond streekbier in een mooie beugelfles. Dit ambachtelijk gebrouwen bier is hergist in de fles en heeft een alcoholpercentage van 9,5%
Amberbruin streekbier in een mooie beugelfles. Dit ambachtelijk gebrouwen bier is hergist in de fles en heeft een alcoholpercentage van 9,5%
Amberkleurig helder stadsbier van 5,2% op basis van Saaz-Saazhop en met een sneeuwwitte schuimkraag. Vroeger gekend als De Koninck APA.
Goudblond kerstbier van hoge gisting met nagisting op fles. Dit blonde seizoensbier met een alcoholgehalte van 9% wordt sinds 1998 gebrouwen in deelgemeente Bon Secours.
Donkerbruin bier van hoge gisting met nagisting op fles. Dit bruin bier met een alcoholgehalte van 8% wordt al sinds 1996 gebrouwen in deelgemeente Bon Secours.
Koperkleurig amberbier van hoge gisting met nagisting op fles. Dit bier met een alcoholgehalte van 8% heeft een compacte witte schuimkraag en wordt gebrouwen in deelgemeente Bon Secours.
Dieprood fruitbier met een alcoholgehalte van 6,4%. Dit bosbessenbier met een roodgetinte schuimkraag wordt gebrouwen in Bon Secours, een deelgemeente in de provincie Henegouwen.