Champagne Bernard Brémont Élégence Rosé Grand Cru 75cl

Een elegante en droge roséchampagne die zich kenmerkt door een prachtige zalmroze tint met reflecties in de kleur van frambozen, en aroma's van aardbei en kers, verweven met een vleugje gedroogde bloemen.

Champagne Bernard Brémont Évidence Brut Grand Cru 75cl

Deze verfijnde champagne, samengesteld met pinot noir en chardonnay, is perfect voor elke gelegenheid. Deze Grand Cru combineert levendige bubbels met subtiele tonen van witte bloemen, citrus, wit fruit en een hint van geroosterde nuances.

Champagne Bernard Brémont Évidence Demi-Sec Grand Cru 75cl

Deze iets zoetere champagne op basis van pinot noir en chardonnay heeft subtiele aroma's van citrus, gele vruchten, gekonfijt fruit en andere zoetigheden die worden versterkt door een vleugje frisheid.

Champagne Bernard Brémont Évidence Extra-Brut Grand Cru 75cl

Zeer droge champagne waarin de subtiliteit en mineraliteit van pinot noir uit Ambonnay op een verfrissende manier tot zijn recht komt. Deze champagne werd in 2022 gelanceerd en is ideaal als aperitief.

Cava Jaume Serra Rosado

Deze cava heeft een roze tint en onthult aroma's van rode vruchten, granaatappel en frisse citrusnoten. De fijne bubbels prikkelen subtiel het gehemelte, en de smaak is fruitig met een elegante afdronk waarin rode vruchten en gebak terugkeren.

Piper-Heidsieck Cuvée Brut 75cl

Samengestelde champagne op basis van meer dan 100 cru's, met een alcoholgehalte van 12%. Deze blend bestaat uit 20% chardonnay, 30% pinot meunier en 50% pinot noir. Deze frisse en elegante champagne is verrijkt met minstens 30% oude réserve.

Piper-Heidsieck Cuvée Sublime 75cl

Exuberante champagne met veel elegantie. Deze lichtzoete demi-sec betovert met buitengewone rijkdom en een fluwelige textuur, verkregen door een uitzonderlijk lange rijping van meer dan drie jaar.

Piper-Heidsieck Rosé Sauvage 75cl

Weelderige roséchampagne met een alcoholgehalte van 12%. Deze champagne biedt een perfecte harmonie van fruit en kleur, waarbij elegantie en charme samenkomen. De blend bestaat uit 25% chardonnay, 25% pinot meunier en 50% pinot noir.

Pommery Champagne Brut Rosé Royal 75cl

Karaktervolle champagne met een alcoholpercentage van 12,5% en met veel elegantie en finesse. Deze variant op de klassieke Brut Royal prikkelt de zintuigen met betoverende aroma's van bloemen, wit fruit, framboos en aardbei.