Maneblusser Lente

Uitgeschonken Maneblusser Lente in bijhorend glas

Maneblusser Lente is een goudblond Mechels lentebier met een alcoholpercentage van 6,5%. De naam van dit bier vindt zijn oorsprong in de spotnaam van de Mechelaars.

Tijdens een nevelige januarinacht in 1687 scheen de maan op de toren van de Sint-Romboutskathedraal. Een dronkaard dacht dat de toren in brand stond en schreeuwde om hulp. De Mechelse ‘Maneblussers’ snelden te hulp...

De zachtzoete fruitige smaken en de bloemige toets zorgen voor een verfrissend Mechels lentebier met karakter. Maneblusser Lente kun je dus zeker zien als een heerlijke start van de lente!

Fabrikant
Beschikbaarheid