Gulden Draak

Gulden Draak in een bijhorend bierglas naast het witte bierflesjeGulden Draak is een donkere tripel met een karamelkleurige schuimkraag. Het is vernoemd naar het vergulde beeld dat al meer dan 6 eeuwen de top van het Gentse Belfort siert.

Gulden Draak heeft warme aroma's van gebrande mout, mokka en alcohol. Dit bier van 10,5% is zeer vol in de mond met complexe smaken van chocolade, karamel en alcohol. Z'n afdronk is zeer lang en bitterzoet.

Aan tafel kun je Gulden Draak passend combineren bij en in stoofpotjes en dan vooral bij Gentse stoverij. Een Gulden Draak is ook lekker in sauzen voor bij rood vlees zoals een bordelaise en kun je ook degusteren als dessertbier, bijvoorbeeld bij donkere chocolade.

Tags:

Fabrikant: